Про причини появи "гусячої шкіри" - читайте у матеріалі.
Причини "гусячої шкіри"
Гіперкератоз – це потовщення зовнішнього шару шкіри, що складається з білка-кератину. Фолікулярний гіперкератоз – результат накопичення кератину, який захищає шкіру. Кератин утворює лускату пробку, яка блокує відкриття волосяного фолікула. Зазвичай утворюється багато пробок, що утворюють ділянки грубої, горбистої шкіри.
Вчені вважають, що схильність до гіперкератозу передається у спадок. Ще одна причина його появи – дефіцит альфа-лінолевої кислоти, вітамінів А та С.
Чи потрібно лікувати гіперкератоз? Якщо він вас не турбує і не приносить вам незручностей, такої потреби немає. Загрозу життю чи здоров'ю він не становить.
Якщо певний дискомфорт ви таки відчуваєте, постарайтеся використовувати креми, у складі яких є альфа-гідроксикислота, молочна або саліцилова кислота, а також сечовина. Ці засоби сприяють видаленню відмерлих клітин та допоможуть пом'якшити шкіру.
Для профілактики заберіть з арсеналу ваших гігієнічних засобів жорстке, агресивне мило, засоби для пілінгів, уникайте високої температури.
Відкоригуйте харчування, додайте в меню більше зелені, кураги, яєць, моркву, обліпиху, гарбуз.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому мамам хлопчиків дуже пощастило?
Чи можна гуляти дитині з температурою?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою