Так, в дитинстві нас вчили інакше, але лікарі готові довести це на практиці.
біль у горлі
Найперше табу при болю в горлі – гарячий чай. Це як на опік накладати гаряче в якості лікування. Такий напій лише погіршить стан слизових оболонок, які й так перебувають під ударом. Чай повинен бути теплим і не надто солодким, щоб він не дратував запалену слизову. Можна додати до нього малину, але напій не повинен вийти занадто кислим. Інакше горло почне дерти ще сильніше.
Варто виключити із раціону надто солодкі, гострі, гарячі, кислі страви, а також газовані напої та цитрусові. А ще варто відмовитися від їжі у вигляді великих шматків (один із ідеальних варіантів – суп-пюре без великої кількості спецій), щоб зайвий раз не травмувати слизову. Як пиття можна використовувати некислі компоти, кисіль та звичайну воду.
Тільки у разі бактеріальної ангіни, викликаної стрептококом, потрібен прийом антибіотиків. Але для призначення таких препаратів лікар повинен побачити певні симптоми: наліт на мигдаликах, збільшені та болючі лімфовузли у підщелепній ділянці, відсутність нежитю та кашлю. Враховується і вік: найчастіше на таку ангіну хворіють діти від 3 до 15 років.
А якщо поєднати народні і традиційні методи, тоді вийде взагалі чудово.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чи можна гуляти дитині з температурою?
Як полегшити коліки в новонародженого?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою