Ви або ваші близькі страждають від алергії? Остерігайтеся збудників у вашому домі: це речовини або мікроорганізми, які провокують алергічні прояви.
Де ховається небезпека для алергіка?
Уважно подивіться на ваші кімнатні рослини. Спори цвілі можуть рости в горщиках і поширюватися на підлогу. Тому видаліть мертве листя, використовуйте блюдця, щоб уникнути надмірного поливу.
Алергія на домашніх вихованців є поширеним явищем, проте хутро тварин не винyt в цьому. Алергени - це слина, сеча і лупа - мертві клітини шкіри, які потрапляють у повітря і осідають на килимах, меблях та постільних приладді. Частіше робіть вологе прибирання, мийте руки після гри з вашим вихованцем.
Килимове покриття може оживити інтер'єр. Однак у міру накопичення пилу воно стає місцем існування для мікроскопічних пилових кліщів. Пилові кліщі та їх фекалії є збудниками алергії. Для боротьби з ними використовуйте пилосос.
Їжа для роздумів також може бути їжею для шкідників. Книги - джерела пилу і пилових кліщів, спор цвілі. Спробуйте частіше пилососити поверхні книг, або зберігайте їх у закритому контейнері.
М'які меблі створюють затишний притулок для пилових кліщів. Вакуумні методи очищення меблевої тканини допомагають знищити мікроорганізми. Шкіра, вініл або інші гладкі поверхні тканини допоможуть зменшити алергію.
Якщо у вашої дитини алергія на пилового кліща, плюшеві іграшки здатні посилити її. Купуйте своєму малюкові ті, які можна прати в машині або мити в гарячій воді раз на тиждень. Висушіть їх повністю.
У ванні може з'явитися цвіль, яка росте на плитках душа. Це робота спор цвілі, вони селяться там, де тепло і волого. Найкращий захист - це чистота і сухість ванних кімнат.
Холодильник теж улюблене місце для цвілі. Якщо ваш холодильник має піддон, витягніть його і вичистіть його, робіть цю процедуру регулярно. Постійна вода приваблює цвіль. Старі, запліснявілі продукти харчування також можуть викликати алергію.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що повинна вміти дитина, перш ніж іти до дитячого садка?