1. Чанка ПедраНазва Чанка Педра в перекладі з іспанської означає «дроблять камені».
Протягом століть жителі Південної Африки застосовують цю рослину як ефективний засіб, що допомагає позбутися від каменів у жовчному міхурі, нирках і печінці, а також для лікування водянки, інфекцій сечових шляхів, як сечогінний і протиспазматичний засоби.
2. ЗолотарникПлемена американських індіанців здавна і активно використовували золотарник для лікування захворювань сечових шляхів. Дослідження показали, що ця трава дійсно має цілющі властивості, здатні допомогти при жовчнокам'яній хворобі, холециститі, захворюваннях нирок і сечового міхура.
3. Корінь гортензіїКорінь гортензії як лікарський засіб користувався великою популярністю серед американських індіанців і перших переселенців. І ті, й інші активно використовували корінь гортензії для лікування і підтримки здоров'я нирок і сечового міхура. Ця рослина діє як «розчинник» каменів у нирках. Крім того, корінь гортензії допомагає організму правильно засвоювати кальцій, перешкоджаючи, таким чином, утворенню нових каменів.
4. Корінь селериКоріння і насіння селери багато століть використовуються як природного сечогінного засобу. Ця рослина допомагає організму позбавитися від токсичних речовин, які виходять разом з сечею. Крім того, корінь селери містить такі корисні речовини, як калій і натрій.
5. Посконник пурпурнийКорінь посконника пурпурного давно відомий як ефективний засіб, застережливий утворення каменів у нирках і як сечогінне. Його ефективність частково пояснюється вмістом евпаріна - растворяющего і бореться з шкідливими організмами речовини. Завдяки евпаріну корінь посконника також може застосовуватися для профілактики інфекцій.
6. Мучниця звичайнаКорисні властивості мучниці звичайної (або ведмежою ягоди) давно відомі в багатьох культурах. Її використовують для лікування запальних захворювань сечовидільної системи, для виведення каменів і піску, очищення нирок.
7. Алтей лікарський
Корінь алтея лікарського здавна відомий як чудове болезаспокійливе і м'яке сечогінне, він благотворно діє на тканини сечовивідних шляхів. Дослідження підтвердили, що ця рослина надає обволікаючу дію на слизову оболонку, заспокоюючи біль і пом'якшуючи запальні процеси.
8. Корінь кульбабиКорінь кульбаби з успіхом застосовується в народній медицині для лікування захворювань печінки, сечового міхура, нирок і жовчного міхура.
9. ПетрушкаЦя улюблена кулінарами ароматна трава є ефективним рослинним лікарським засобом. Його сечогінні властивості дозволяють очищати нирки і сечові шляхи від накопичування там шкідливих речовин.