Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Топ-7 факторів, які ослаблюють імунітет

15:30, 19 Кві 2016 · Категорія: Народна медицина · Переглядів 2630 · 

Як дієти, ліки, відрядження і самотність впливають на здоров'я.


Ослаблений імунітет

Ослаблений імунітет



Понад 70% лімфоїдної тканини знаходиться в кишечнику у вигляді клітин слизових оболонок, вистилають весь шлунково-кишковий тракт. Саме тому дуже важливо, захищаючи імунітет, піклуватися в першу чергу про кишечник.

Також здоров'ю можуть загрожувати деякі ліки, які багато хто з нас часто приймає без призначення лікаря, вважаючи їх абсолютно нешкідливими.

Популярні дієти, до яких деякі особливо охоче звертаються навесні, щоб позбутися від зайвих кілограмів, можуть завдавати істотної шкоди організму.

Виходить, що часто ми самі руйнуємо власний імунітет, не розуміючи цього.

Нижче ми зібрали сім таких факторів, які роблять імунну систему слабкішою.

Ліки від печії
Ліки від печії, особливо ті, що приймають без призначення та контролю лікаря, здатні зробити негативний вплив на імунну систему за цілою низкою причин. Деякі антацидні препарати зменшують кислотність. Сильніші, які відносяться до інгібіторів протонної помпи (ІПП), здатні кардинально змінити рН шлунка. Кислотність повинна бути високою, щоб організм міг "стерилізувати" всю їжу, яку ми вживаємо. Коли кислотність знижується, організм стає більш вразливим для агресивної мікрофлори, що створює додаткове навантаження на імунну систему в кишечнику.

Знеболюючі засоби
Деякі знеболюючі препарати, кортикостероїди та нестероїдні протизапальні засоби, нерідко пошкоджують слизову оболонку кишечника і викликають синдром підвищеної кишкової проникності. В результаті страждає імунна система, знижуються її функціональні можливості.

Якщо ви вживаєте знеболюючі ліки досить часто, як мінімум кілька разів в тиждень, то рано чи пізно зіткнетеся з імунними порушеннями. У таких випадках необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем, щоб провести обстеження, з'ясувати причини болю і отримати адекватну і безпечну терапію.

Антибактеріальні препарати
Антибіотики також можуть сприяти ослабленню імунітету. Потрапляючи в організм, антибактеріальні препарати знищують всю мікрофлору, без розбору. При відсутності корисних бактерій слизові оболонки кишечника починають поглинати токсини, а імунітет послаблюється.
Ні в якому разі не варто лікувати будь-які інфекції, грип або застуду антибіотиками самостійно. При виникненні симптомів захворювань відразу запишіться на прийом до лікаря (або викличте його додому) і отримаєте правильне лікування.

Алкоголь
Регулярне вживання алкоголю пригнічує виробництво кістковим мозком червоних і білих кров'яних тілець, що з часом шкодить імунній системі. Але це не означає, що необхідно повністю виключити алкоголь зі свого життя. Келих червоного вина в хорошій компанії разом з келихом води навряд чи принесе організму шкоди (якщо у вас, звичайно, немає особливих протипоказань).

Дієти для схуднення
Іноді захоплення здоровим харчуванням може нашкодити імунітету. Ви можете збільшити ризик виникнення захворювань, слідуючи популярним дієтам і займаючись самостійно детокс-процедурами.

Ті, хто практикує "шокові" дієти з дуже низьким вмістом вуглеводів і малої калорійністю, як правило, хворіють частіше. Це відбувається тому, що експрес-програми схуднення ведуть до дефіциту певних вітамінів і мінералів, таких як цинк, селен і магній, які ми отримуємо завдяки збалансованому харчуванню.

Якщо ваше харчування збалансовано, то свіжі соки не зашкодять. Але якщо ви постійно сидите тільки на фрешах і швидко худнете, вашому організму напевно буде не вистачати багатьох життєво важливих поживних речовин. Тільки збалансоване харчування, яке включає корисні жири, приносить користь імунітету.

Часті відрядження
Більшість з тих, хто змушений часто їздити у відрядження, мають проблеми з імунітетом. Вони піддаються впливу мікробів та інфекцій в літаках, поїздах, готелях і т. д. Крім того, недостатньо відпочивають і порушують звичний раціон. Все це веде до порушень в роботі імунної системи.

Спробуйте навіть в поїздках дотримуватися звичного способу життя. Оскільки фізичні вправи сприяють підвищенню імунітету, займайтеся хоча б 15 хвилин в день.

І намагайтеся правильно харчуватися. Обов'язково додайте в свій раціон більше імуностимулюючих продуктів для корисних перекусів - мандарини, горіхи або темний шоколад, який є хорошим джерелом корисної магнію.

Самотність
Дослідження показують, що хронічне почуття самотності, пережите протягом багатьох місяців або років, здатне завдати шкоди імунній системі і збільшити ризик виникнення цілого ряду захворювань.

Самотність відчувають багато. Наприклад, близько 20% американців страждають від тривалого самотності та соціальної ізоляції. Можна жити в одній квартирі разом з великою родиною і відчувати себе самим самотньою людиною.

Джерело: the-challenger.ru


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:





Підписатись не коментуючи
E-mail:
 Додавання коментаря:
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
Підписатись на коментарі по e-mail
 

Пропонуємо переглянути наше відео





Останні новини

0:20
6 корисних властивостей горілки
7:30
Чи можна вживати соду під час печії
8:30
Ягода, котра допоможе шлунку та фігурі
0:20
Топ-7 цілющих трав для нашого здоров'я
17:30
8 корисних ефектів від березового соку
8:30
Береза може захистити людину від магнітної бурі
17:30
Народна медицина проти вірусів. Хто переможе?
15:30
Розмаринова олія прискорює ріст волосся
12:30
Ефективні рослини при подагрі
14:00
Популярна рослина, яка викликає алергію
9:00
Корисні властивості олії розторопші
11:00
Шкідливі народні методи відбілювання зубів
14:00
Три способи використання зубної пасти
21:00
Сода та молоко для лікування печії
12:30
Лікування геморою у домашніх умовах
11:00
Найкращі домашні засоби від прищів
6:20
Спрей з алое для росту і зволоження волосся
15:45
Як боротися з випадінням волосся в домашніх умовах
23:30
Переваги використання яблучного оцту
8:44
Народне лікування: настоянка золотого вуса
6:20
Чай, який захищає від смертельних хвороб
10:00
Народні відвари для розрідження крові
14:00
5 народних засобів для живлення сухого волосся
21:00
Лікування печії содою призводить до раку стравоходу
10:00
Домашня мазь для знеболення суглобів (РЕЦЕПТ)
8:00
Користь лаврового листя для здоров'я
7:30
Відбілювальна маска для обличчя з лимоном
12:30
Позитивний вплив зеленого чаю на стан шкіри
6:20
Олія розторпші для лікування діабету та печінки
23:00
Рецепт ниркового чаю
19:45
Лікувальні властивості соку картоплі
14:00
Народні рецепти при проносі
9:00
Чи можна полоскати горло розчином соди?
21:00
Що робити з пігментними плямами на обличчі?
7:30
Домашні засоби від підшкірних прищів
6:20
Олія для профілактики серцевих захворювань
22:00
Корисні властивості алое для здоров'я
23:30
Варіанти використання ромашки для лікування
19:45
Три лікарські трави, які можуть нашкодити організму
0:40
Народні методи лікування геморою: найкращі поради
Здоров'я в соцмережах: