19:45, 26 Лип 2016 · Категорія: Народна медицина · Переглядів 8315 ·
Внутрішнє і зовнішнє використання яблучного оцту надзвичайно корисне. Найпростіший спосіб, щоб користуватися його перевагами - випити столову ложку вранці, на голодний шлунок. Ефект - значна втрата ваги. Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Яблучний оцет багатий калієм
Має сильні противірусні властивості. Яблучний оцет володіє потужними противірусними властивостями, застосовується з метою профілактики і лікування численних інфекцій. Крім того, він знижує сприйнятливість до алергії і руйнує слиз в вашому організмі.
Допомагає травленню і виведенню токсинів. Оцет очищає організм і видаляє накопичені токсини в печінці.
Багатий калієм. Яблучний оцет багатий калієм, який є одним з найважливіших мінералів, відповідає за нормальне функціонування серця, правильне функціонування м'язів, нормального росту і передачі нервових імпульсів.
Регулює цукор в крові і артеріальний тиск. Додавання оцту до їжі запобіжить підвищенню цукру в крові, а також підвищить концентрацію інсуліну в крові, що зазвичай відбувається після їжі.
Відновлює рН баланс. Завдяки високому вмісту яблучної і оцтової кислоти, яблучний оцет регулює внутрішній баланс рН.
Сприяє здоровій втрати ваги. Оцет сприяє здоровій втрати ваги, так як він розщеплює жири. Ви повинні випивати його зі склянкою води на голодний шлунок щодня. Відбілює і зміцнює зуби. Щоб зміцнити і відбілити зуби - досить постійно полоскати ротову порожнину яблучним оцтом.
Забезпечує блиск і обсяг ваших волосся. Після миття голови, промийте волосся яблучним оцтом один раз в тиждень, це додасть волоссю небувалий блиск і об'єм.
Рятує від синців і хворобливих сонячних опіків. Для лікування сонячних опіків, ви повинні змочити рушник в яблучному оцті. Шкіра поглинає яблучний оцет, і це заспокоїть біль і дискомфорт.
Заспокоює шкіру і лікує плями. Для того, щоб зменшити появу вікових плям, змастіть їх ватяними дисками, попередньо змоченими в яблучному оцті. Повторюйте цю процедуру вранці, і ввечері, перед сном.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Психосоматика дитячих хвороб: винні не віруси, а переживання дитини