Імбирна олія. Імбир має потужний протизапальний ефект, він також має знеболювальну дію, як при гострій, так і при хронічній запальній реакції, як показало одне з досліджень. Для отримання максимального ефекту імбирну олію краще використовувати в якості засобу для проведення масажу спини. Але попередньо зробіть шкірний тест на алергію.
Олія лаванди. Вона давно використовується в практиці ароматерапії, але лише недавно дослідники встановили, що ця ефірна олія ефективна для зменшення болю в спині за рахунок знеболювального і протизапального впливу. Розчиніть кілька крапель олії лаванди в якійсь іншій олії, на кшталт, олії кісточок абрикосів. У цю ж суміш можна додати трохи олії римської ромашки і солодкого майорану. Втирайте масажними рухами в спину.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від випадіння волосся врятують ефірні оліїОлія м'яти. У комбінації з іншими оліями показала свою здатність зменшувати симптоми болю в нижній частині спини. Також має аналгетичну і протизапальну дію. Але не використовуйте м'ятну олію під час вагітності, а також для дітей різного віку, адже вона може спровокувати порушення дихання. Розчиніть цю олію перед нанесенням на шкіру і застосовуйте дуже помірно.
Олія римської ромашки. Традиційно застосовується як протизапальний агент і при лікуванні остеопорозу. Тимчасово полегшує симптоми болю в спині, викликані фіброміалгію.
Олія солодкого майорану. Зігріваюча ефірна олія, одночасно і ще й популярна спеція. У комбінації з іншими ефірними оліями надає заспокійливий ефект при болях в спині, володіючи спазмолітичним і седативним впливом.