1. Кальян неможливо курити кожну годину, швидкими затяжками. Зазвичай кальян куриться 1-2 рази на тиждень. Між курильними сесіями легені людини встигають відновитися.
2. У кальяні немає прямого горіння тютюну. У кальяні тютюн висихає, але не горить. Частина шкідливих речовин, що входять до складу тютюнових сумішей не переходять в летючу фазу, а залишаються в листі тютюну.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жіноче куріння викликає інфаркт міокарда3. Небезпека чадного газу (СО ) залишається, тому що вугілля на чаші тліє, а тління – вид горіння, при якому теж виділяється чадний газ. Він і є основною небезпекою при палінні кальяну і саме він може викликати головний біль і запаморочення. Тому дуже важливо правильно вибирати вугілля – без сторонніх домішок. Щоб до небезпечного СО не приєднувалися невідомі речовини від горіння різних домішок.
4. Вода в колбі дійсно є чудовим природним фільтром, що забирає з диму значну частину шкідливих речовин, але, на жаль не всю. Частина шкідливих речовин конденсується в шахті кальяну, частина в шлангу, але досить пристойна частина все ж надходить у легені курця. У цьому можна переконатися, вставивши в одноразовий мундштук сигаретний фільтр, і покурити годинку. Фільтр, як і при курінні сигарети стане жовто -коричневим.
Нагадуємо, раніше ми писали про те
як очистити організм від шлаків.