* Навіщо підгортати картоплю?
Щоб виростити ранню картоплю, садіть її на грядку близько один до одного за методом Міттлайдера, закривайте плівкою і не підсапуйте. Картоплину просто підкопують збоку, не вириваючи кущ.
* Пирій - в суп і кашу.
Пирій треба класти в супи і бульйони, цілими травинками; з готової страви його можна викинути. У пирії багато кремнію, без якого не засвоюється ще 70 мікроелементів, в тому числі кальцій - профілактика остеохондрозу і остеопорозу.
* Грядки, зручні для спини й голови.
Грядки робіть вузькі і довгі, зручні спині й голові. Якщо грядка вузька і піднята над проходом - коріння легше дихає, а це їм необхідно.
Якщо грядка довга - вона приємна оку. Її дуже зручно накривати плівкою. А якщо поставити дуги, то ця грядка дуже швидко перетворюється на теплицю.
Якщо грядка вузька і довга - її зручно прополювати. Просто сидите в проході на маленькій лавочці ... Спині зручно, рукам зручно - і голові зручно.
* Вигідні огірки.
Огірки можна солити без води, у власному соці. Для цього нарізати їх кубиками, зі старих зняти шкірку і пересипати сіллю як звичайно: на 1 л продукту 1 ст. ложка солі.
Якщо поспішаєте - нічого більше не додавайте, просто закрийте банку поліетиленовою кришкою і через добу поставте в холодильник. Огірків при такому способі засолювання входить в банку рази в 2-3 більше, ніж зазвичай.
* Швидка чистота.
Соковижималку мити клопітно, там стільки закутків! Не всі вони промиваються струменем води.
Заведіть звичайний дитячий пензлик для малювання. Сито соковижималки найкраще промивається зубною щіткою.
* Щоб руки молоділи.
Права рука у всіх виглядає старішою, ніж ліва. Зрозуміло чому: перше - городні роботи, друге - мити посуд, овочі.
Перед господарськими роботами намастіть руки маслом, воно створює на шкірі плівку і захищає від води. Воду для миття посуду і інших робіт беріть теплу, а не гарячу. Замість мила користуйтеся харчовою содою.
Мажте руки маслом, навіть коли одягаєте гумові рукавички, виходить косметичний компрес для шкіри!
Нагадаємо, раніше редакція "Здоров'я" повідомляла про
різницю між городньою та лісовою суницею.