07:30, 16 Бер 2013 · Категорія: Народна медицина · Переглядів 39342 ·
Лікування підшлункової залози народними засобами може бути досить успішним, але воно обов'язково повинно поєднуватися з відповідною лікувальною дієтою з підвищеним вмістом білків, помірним вмістом жирів і мінімальною кількістю вуглеводів
Лікування підшлункової народними методами включає і відповідну дієту
Отже, розглянемо найефективніші з них:
1. Заварити 1 столову ложку квіток календули в склянці окропу, настояти 4-8 годин і приймати за 30 хвилин до їжі тричі на день. Курс лікування 40-60 днів. Можна замінити відвар спиртовою настоянкою календули.
2. Відмінні результати спостерігалися у хворих, які лікували підшлункову залозу за допомогою гарбуза. Для цього вариться 1 склянку пшона в 2-х літрах води, поки пшоно повністю розвариться. 200 грам гарбуза натерти на тертці, додати в кашу і варити ще 20 хвилин. Трошки посолити, додати 1 чайну ложку рослинної олії і їсти замість вечері щодня протягом 3-х тижнів.
3. Для хворої підшлункової залози дуже корисний овес в будь-якому вигляді. Можна їсти 2-3 рази на день вівсяні пластівці, тільки без цукру, олії та солі. Можна пити вівсяний настій: залити 1 літром окропу 400 грам вівса, настояти 40-60 хвилин, процідити. Приймати 3 рази на день по половині склянки.
4. Можна лікувати підшлункову залозу і трав'яними настоями. Взяти по 1 столовій ложці безсмертника і квіток ромашки, залити 1 склянкою окропу, закутати і настояти півгодини. Злити, процідити, приймати за півгодини до їжі 2-3 рази на день по половині склянки. Курс лікування 2-3 тижні.
5. Залити в емальованій каструлі 300 грам осикової кори окропом, щоб тільки покрила зверху, і кип'ятити 20 хвилин. Після зняти, закутати і поставити в тепле місце на 12 годин. Злити, процідити, зберігати в холодильнику. Настоянку приймати за годину до прийому їжі по 50 мл вранці та ввечері. Перед вживанням трохи підігріти. Курс лікування 30 днів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чи можна гуляти дитині з температурою?
Як полегшити коліки в новонародженого?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою