Зменшуйте порції
Їжте трохи, наприклад, невелике печиво або маленьку цукерку. Спочатку це буде складно, але поступово ви звикнете, і не будете так сильно хотіти солодкого.
Не можна різко відмовлятися від цукру, так як це буде важко і для організму, і для вас.
Комбінуйте продукти харчування
Наприклад, якщо вам хочеться солодкої їжі, намагайтеся вживати її разом з корисними продуктами. Ви відкриєте для себе багато нових смаків: яблуко і мед, горіхи та шматочки шоколаду і т.д.
Жувальна гумка
Якщо ви хочете уникнути вживання великої кількості солодощів, спробуйте жувати жуйку. Але пам'ятайте, що її не можна жувати більше 15 хвилин або на голодний шлунок.
Фрукти
Включайте в свій раціон якомога більше фруктів. Їжте фрукти завжди, коли відчуваєте бажання з'їсти солодкого, так як в них міститься більше клітковини і поживних речовин.
Більше гуляйте
Прогулянки відвернуть вас, наситять організм киснем, а також зменшать бажання щось з'їсти. Коли ви нічим не зайняті, ви можете з'їсти набагато більше.
Якість проти кількості
Якщо ви все ж вирішили з'їсти солодкого, то віддавайте перевагу темному шоколадному трюфелю, а не звичайної цукерці, тоді ви зможете насолодитися кожним шматочком.
Їжте п'ять разів на день
Протягом дня їжте 5 разів. Тоді ви не будете відчувати постійного голоду, до того ж, як показують дослідження, ті, хто їсть частіше, їдять менше, ніж ті, хто їсть лише декілька разів на день.
Пам'ятайте про приховані цукри
Крім продуктів, в яких міститься багато цукру, існують також продукти, в яких містяться приховані цукри:
пакетовані соки,
соуси,
йогурти,
хліб.
Виключивши тільки ці продукти можна значно скоротити загальну кількість уживаного цукру.