1. Підготуйтеся до ранку з вечора. В ідеалі б лягти спати раніше, а не як завжди. Влаштуватися в ліжку зручніше, розслабитися і уявити, як встаєте вранці, ледве продзвенить будильник. Як із задоволенням потягуєтеся, відчуваєте себе виспаними і задоволеними, як йдете у ванну кімнату і змиваєте залишки сну прохолодною водою.
2. Хороший результат надає чітке уявлення часу, коли вам треба вставати. Найкраще робити це прямо перед сном. Візуалізуйте перед собою годинник. Не важливо, механічний або електронний, головне – щоб вам було комфортно сприймати по ним час.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За якими критеріями чоловік шукає жінку3. Найкраще прокидатися в прохолодній кімнаті. Та й не тільки прокидатися, сам сон теж буде міцніший і спокійніший, якщо спати в ретельно провітрюваному приміщенні. Краще вибрати потеплішу ковдру (щоб не застудитися ненароком), але залишити вікно або кватирку трохи відкритими.
4. Не ставте будильник поруч з ліжком. У вас більше шансів встати відразу, якщо до апарату доведеться добиратися через всю кімнату. Деякі і за цей час встигають прокинутися.
5. Якщо вже встали, ні в якому разі не переводите будильник «ще на 10 хвилиночок» і не лягайте назад! Цей виверт найчастіше не спрацьовує, і замість спокійного неквапливого ранку вас можуть очікувати панічні збори з матом і лайкою. Який вже тут позитив!
Краще якщо вимкнувши будильник, ви відразу підете у ванну кімнату – вмиватися.
6. Фізичні вправи – відмінний спосіб прокинутися остаточно і зарядитися бадьорістю на весь день. Не обов’язково вранці виконувати великий комплекс йоги, або влаштовувати собі годинну кардіотренування. Цілком вистачить 10-15 хвилин легкої розминки під ритмічну бадьорить музику.