Американські вчені встановили, що люди, які пробуджуються від різкого сигналу, отримують сильний викид адреналіну в кров, а це робить людину агресивною і дратівливою з самого ранку.
Дослідження вчених показали, що результатом гучного сигналу будильника може стати прискорене серцебиття, підвищений артеріальний тиск, головні болі. Для людей, які страждають на захворювання серця і судин, різкий адреналін у кров може привести до розриву тонких головних судин і навіть до зупинки серцебиття. Щоденне пробудження людини за дзвінком будильника вводить його в стан стресу, що сприяє погіршенню пам'яті, зниження працездатності, розумових здібностей і постійної дратівливості.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Про що розкажуть еротичні сниНа жаль, ритм сучасного життя змушує нас дотримуватися певного режиму, і без будильника тут не обійтися. Залишається один вихід — пристосовуватися до того життя, яке у нас є. Вчені стверджують, що саме згубний вплив на наш організм має сигнал будильника в понеділок. Не так «болісно» ми реагуємо на звук будильника в середині тижня, для деяких він стає практично непомітним.
Найоптимальніший сигнал — поступово наростаючий. У цьому випадку організм поступово перейде зі стану сну в солодку дрімоту, а потім легше прокинеться. Щоб зробити підйом ще більш легким, озирніться по сторонах після пробудження, зробіть декілька глибоких вдихів і плавно перенесіть тіло у вертикальне положення. А остаточно прокинутися вам допоможе прохолодний душ і ранкова зарядка.