1. Ніщо так не руйнує людину зсередини, як втрачений час. Це зізнання самій собі в неспроможності, тому що всі навколо чимось зайняті, а ти стоїш на місці і нікуди не рухаєшся. І навіть якщо в момент байдикування можна знайти собі купу виправдання - від необхідності іноді розслабитися до загальнопоширеного «всієї роботи не переробити» - все одно ввечері почуваєшся по-справжньому розбитою.
Тому рекомендація проста - рух, рух, і ще раз рух. Чим більше подій у вашому житті, тим молодшими ви почуваєтеся, а значить, і виглядаєте. А як же розслаблятися, запитаєте ви? А розслаблятися потрібно за графіком: виділяти собі дні на розслаблення і забезпечувати, щоб це відбулося. Причому беріть цілий день, щоб не було обмеження і поглядів на годинник.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як повірити в себе: поради для невпевнених2. Іноді ти відчуваєш, що буквально ненавидиш всіх і вся. Таке буває. І якщо ви не будете самій собі в цьому зізнаватися, якщо ви не будете з цим щось робити, то з «іноді» це стане просто нормою життя. І поступово жінка з милої енергійної перетворюється на справжню Бабу Ягу, спочатку характером, а потім навіть і зовнішністю. Звичайно, можна сподіватися, що напад поганого настрою пройде, і пройде безслідно. І так і буде. Але! Якщо ви не розберетеся в причинах і не навчитеся це владнувати - перспективи я вам описала. Що робити? По-перше, навчіться правильно виходити з цього стану. Для того щоб «перемикатися», потрібно дійсно перемикатися. Чудовий метод - прогулянка.
3. Прогулянка потрібна для того, щоб забрати увагу назовні, тому що коли у людини увага спрямована всередину, її здатність до виживання ослаблена. Адже виживати якось треба в зовнішньому світі, тому й увага має бути на цей зовнішній світ направлена. Але недостатньо навчитися приходити до тями швидко й ефективно, потрібно ще вміти запобігати повторенню таких станів. Тому привчіть себе відстежувати - а що спричинило поганий настрій? Ставте собі це питання, щоб зрозуміти, хто або що є спусковим гачком для вашого поганого настрою.