Різнобічні знанняНа відміну від звичайних ерудитів, розумники добре розбираються не тільки в своїй спеціальності, але й в інших речах. Вони - з тих, кого можна назвати різнобічно розвиненими особистостями: з легкістю підтримають розмову про мистецтво чи програмування, знають принцип роботи адронного коллайдера і закони побудови композиції в живописі.
Уміння користуватися цими знаннямиОскільки у розумної людини нейронних зв'язків у мозку набагато більше, ніж у середньостатистичного дурня, то він легко може видати на-гора цікаву ідею, користуючись своїми різнобічними, нехай і дещо поверхневими знаннями. До речі, як правило, саме такі люди здатні до творчих осяянь і креативних знахідок.
НебагатослівністьЦе не означає, що розумники суцільно - мовчуни, але у них є якість: вони більше роблять, що говорять. Бо знають: людей судять не за словами, а за вчинками. Вони воліють слухати оточуючих і робити висновки з почутого: не здійснювати тих же помилок, не наступати на ті ж граблі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 речей які чоловіки у жінках не здатні зрозуміти СкромністьТой, хто найголосніше кричить: «Я найрозумніший!» - швидше за все, таким не є. А є він закомплексованим типом, що намагається довести всім (і собі в першу чергу), що він крутий. Розумна ж людина нікому нічого не доводить - навіщо, якщо вона упевнена в собі і знає собі ціну?
ОптимізмОскільки розумна людина прекрасно знає справжню ціну перфекціонізму, вона не впадає у відчай, навіть якщо справи йдуть шкереберть. Хвилинна розгубленість можлива, але похмурий песимізм - виключається!