Раніше ляжеш — легше встанеш. Як правило, в неділю ми не можемо влягтися в нормальний час, даємо собі переглянути всі серіали та передачі по улюбленому каналу, або просто можемо засидітися в гостях. У результаті — недосипання, а звідси сонливість і поганий настрій наступного дня. Вихід один — в неділю не спати до обіду, раніше лягти ввечері і постаратися не дрімати вдень.
Настрій на позитив. Прокинувшись в понеділок, не вмикайте телевізор або радіо, бо як тільки ви згадаєте про позитивний настрій, всі можливі мас-медіа вам ще раз нагадають, що настав цей важкий день. Збирайтеся на роботу в тиші або під улюблену музику.
Почніть готуватися до понеділка... в п'ятницю. Як правило, друга половина останнього робочого дня відрізняється малою зайнятістю. Спробуйте вжити цей час собі на благо: приберіть зі столу, розсортуйте папери, нарешті, складіть план дій на понеділок, і тоді він почнеться відразу ж з виконання чітко поставлених завдань. Налаштовуйтеся на успіх у виконанні цих завдань.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як навчитись не запізнюватись: корисні порадиАле не варто старатися в задачах, перетворюючи їх на надзавдання. Якщо ви поставите перед собою завдання, які не в силах виконати, то хандра понеділка неминуча.
Полюбіть свою роботу. Щоб спокійно ставитися до понеділка (і до інших робочих днів), треба просто навчитися любити свою роботу. Сеанс аутотренінгу, як не дивно, здатний створити чудеса. Спробуйте подумати про те, як ви любите свою роботу. Повторіть про себе кілька разів слова: «Я люблю свою роботу», — і повірте в них щиро.