Дві людини протилежної статі, зі значною, як правило, різницею у віці, а значить, з різними смаками, звичками, життєвим досвідом, поглядами на життя, змушені проживати на одній території або просто, часто бачитися. А мамина дочка і дружина свого чоловіка змушена кидатися між двох вогнів, не розуміючи, чию сторону прийняти, і кого від кого захищати.
Про тещ складено чимало анекдотів і спочатку зять її сприймає, як джерело всіх конфліктів у сім'ї, навіть якщо вона приїжджає в гості два рази на рік. Приїжджаючи в будинок доньки, мама не може втриматися від втручання і рад, вважаючи, що тим самим вона робить добро. Насправді це стає причиною конфлікту, а страждає найбільше донька, якій терміново потрібен психолог після таких навідування матері.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи можливо повернути коханого: 5 порад Досить частою причиною конфлікту із зятем стають скарги дочки на свого чоловіка. Мама починає захищати права своєї доньки, сперечатися з зятем, давати йому вказівки, що, природно, викликає неприязнь з боку молодого чоловіка. Причиною сварок з тещею може бути інфантильність зятя, яка зберігається, якщо мама виховувала сина одна.
Зять постійно порівнює тещу зі своє мамою, порівняння, звичайно, не на користь тещі. Його дратує в ній все: як вона каже, їсть, готує. Причина конфлікту не вичерпається, якщо при цьому мама зятя теж бере участь у житті молодої сім'ї. Невдоволення тещею буде спроектоване на дружину, а теща буде вважатися причиною всіх недоліків у дружини.