Не варто ставитися до хвороби як до чогось чужорідного, сприймати її як ворога і супротивника. Навпаки, будь-яке захворювання - це сигнал про те, що щось йде не так, що наші емоції, думки, дії і поведінка в чомусь руйнівні і вимагають перегляду і змін. Якщо ви ще не читали книгу Луїзи Хей "Як зцілити своє життя", то обов'язково зробіть це, а якщо читали, то ще раз перечитайте, ви побачите, в чому причина тієї чи іншої вашої хвороби або стану.
Одним з основоположних понять психології є характер людини. Якості характеру впливають на здоров'я, і в цьому можна переконатися на власному досвіді. Згадайте знайомих, у яких завжди в наявності цілий "букет хвороб", і тих, яких майже ніколи на здоров'я не скаржаться. У чому ж між ними відмінність? У тому, що перші майже завжди незадоволені життям і всім, що їх оточує, постійно перебувають у поганому настрої, у них завжди є винуваті, а самі вони виконують роль жертви. Люди з хорошим здоров'ям найчастіше оптимістичні, з відмінним почуттям гумору, вони завжди займаються чимось цікавим, доброзичливі і товариські.
Отже, можна вивести закономірність, що песимісти часто мають набагато більше проблем зі здоров'ям, ніж ті, основною рисою характеру яких є оптимістичність. Все залежить від того, як ми сприймаємо світ і людей навколо, які наші переконання і повсякденні думки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Психічні розлади: як їх розпізнатиНеможливо обійти емоції і їх величезний вплив на здоров'я. Саме емоції зі знаком мінус формують ті чи інші захворювання. Наприклад, нестача в житті радості і любові викликає хвороби серця, гнів - захворювання печінки.
Оскільки ми самі створюємо хвороба, то в наших силах і вилікувати її. Тому, якщо нашою метою є досягнення ідеального здоров'я, то необхідно переглянути своє ставлення до життя, стати більш життєрадісними і оптимістичними, намагатися постійно перебувати у відмінному настрої, і результат не змусить чекати.