Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Корисні недоліки: які недоліки зовнішності корисні для вашого здоров'я

22:00, 05 Лист 2015 · Категорія: Психологія · Переглядів 1704 · 

Краса - поняття відносне, і змінюється воно в залежності від моди і настрою мас. Згадайте знаменитих "рубенсовських" товстушок; а тепер порівняйте їх з худенькою Одрі Хепберн або знаменитою анорексичною Твіггі. Відчуваєте різницю? Протягом століть і навіть десятиліть стандарти краси змінювалися кардинально, так що хто знає, що там ще попереду.

Жіночі недоліки

Жіночі недоліки



Велика попа
Як стверджують дослідники з Оксфорда, наявність визначних сідниць свідчить про дуже невисокий рівень холестерину і до того ж знижує ризик діабету. Існує також теорія, що "грушоподібна" фігура - це результат надлишкової продукції гормонів, що регулюють апетит і масу тіла, а значить, переїдання "жінці-груші" не загрожує.

Ще один плюс: пишні стегна більше привертають увагу протилежної статі, оскільки на підсвідомому рівні асоціюються з плодючістю і міцним "інтимним" здоров'ям. Але ось у чому підступ: всі ці переваги не відносяться до людей з надмірною вагою. Велика попа - значить більша порівняно з іншими пропорціями фігури, особливо з талією.

Вузькі стегна
Згідно з дослідженням Університету Саутхемптон, у жінок з широкими стегнами народжуються більш хворобливі діти. По крайній мірі, у їхніх дочок ризик розвитку раку молочної залози майже в 3 рази вище середнього, і винен у цьому естроген. Як відомо, високі рівні цього гормону надають фігурі жіночні форми, а заодно підвищують шанси на злоякісну пухлину грудей. Причому під час вагітності естроген може впливати на плід ще на стадії його розвитку і, відповідно, "псує" тканину молочних залоз, яка тільки зароджується.

Великі родимки
Велика кількість родимок на обличчі й тілі свідчить про "молодість" організму на клітинному рівні. Як стверджують генетики з Королівського коледжу в Лондоні, чим більше в людини родимок, тим довше його тіломіри (особливі ділянки нашої ДНК, які коротшають у міру старіння) і, відповідно, тим довше він проживе і залишиться молодим і здоровим. Так, власник понад 100 коричневих цяток в середньому постаріє на 5-7 пізніше того, кого природа нагородила 25 родимками і менше.

Але й тут є зворотний бік: родимки великих розмірів і у великій кількості можуть свідчити про підвищений ризик розвитку раку шкіри.

Маленькі груди
Ті, хто заздрять власницям пишного бюста, навряд чи підозрюють, яким болем (в буквальному сенсі слова) може обернутися ця краса. Як стверджують лікарі з Туреччини, великі груди можуть стати непомірним навантаженням для жіночого хребта, а це поступово призведе до хронічних болів, грижі, компресійних переломів і т. п. Ускладнюють ситуацію неправильно підібрані бюстгальтери: вони розподіляють вагу назад і ще більше навантажують жіночу спину.

Великий ніс
Чим більше ніс, тим сильніше природний захист організму від бактерій і алергенів, стверджують американські лікарі. Оскільки саме через носоглотку зараза і пилок в основному потрапляють до нас в організм, чим довше буде цей шлях, тим складніше мікробам дістатися до пункту "призначення". До того ж внутрішню поверхню нашого носа вистилають особливі продукуючі слиз клітини, і разом зі звичайними волосками вони працюють як бар'єр на шляху будь-яких непрошених мікроорганізмів.

Широкі щиколотки
Як вважає професор Венді Корт з Університету Колорадо (США), жирові відкладення в нижній частині тулуба оберігають жінок від зайвих кілограмів вище, зокрема, на талії і навколо живота. Тим часом, наявність надлишкового жиру в поперековій області вважається фактором ризику для розвитку діабету, серцево-судинних захворювань та інфаркту.

Товсті пальці
Якщо природа нагородила вас не найвитонченішими пальцями на ногах, знайте: ви - одне з вищих досягнень еволюції, вважають вчені з Уельського університету. На їхню думку, короткі пальці спеціально були "придумані" для того, щоб людина могла швидко бігати і довго не втомлюватися, тобто бути ідеальним мисливцем і легко уникати небезпеки. Довгі ж пальці - пережиток минулого: витончені ступні дісталися тому, чиї предки були не здатні просочитися і сховатися від ворогів, а значить, володіли меншими шансами на виживання.

Великі вуха
Великі вушні раковини гірше проводять звук і знижують вплив на барабанну перетинку. Фактично, це означає, що люди з великими вухами чують трохи гірше, ніж інші, всупереч поширеному стереотипу. Що ж у цьому хорошого? Оскільки звукові хвилі все життя тиснуть на органи слуху не так інтенсивно, останні не встигають "зношуватися" і з віком у вас дуже мало шансів втратити слух. Тоді як абсолютна більшість населення Планети починає гірше чути вже після 50-ти.

Короткі ноги
Недостатньо довгими ногами зазвичай володіють люди з надзвичайно міцними кістками, уклали вчені з Університету Чикаго. А значить, вони менш схильні до переломів і тріщин. А також мають знижений ризик розвитку остеопорозу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зробити ноги візуально довшими


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:





Підписатись не коментуючи
E-mail:
 Додавання коментаря:
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
Підписатись на коментарі по e-mail
 

Пропонуємо переглянути наше відео





Останні новини

10:30
Метод заспокоїти нерви через розслаблення м'язів
8:30
Синдроми біполярного розладу, котрі воліють не помічати
12:30
Агресивні люди помирають швидше за спокійних
23:30
Причини, через які людина пітніє під час стресу
22:30
Як позбутися стресу за 15 хвилин
21:30
8 порад, які допоможуть змінити ставлення до ситуації
8:30
Причина, через яку люди гризуть нігті
6:30
Тьмяне світло вночі може призвести до депресії
7:30
Вчені довели, що депресія пришвидшує старіння
9:30
Вчені: Більше задоволення людині приносять не придбання, а враження
10:30
7 найбільших залежностей сучасної людини
15:30
Згорблена постава може викликати депресію
1:20
Названо звуки, які позитивно впливають на психіку
9:30
Якщо довго дивитися в дзеркало, можна отримати депресію
13:30
Емоції здатні викликати хронічний біль
10:30
Вчені: Навіть мінімальний стрес може призвести до смерті
7:30
Вчені пояснили, чому люди грають у комп'ютерні ігри
17:30
Три кроки для очищення від негативної енергії
13:30
Алкоголізм та залежність від соцмереж визнали однаковими
12:30
Простий спосіб підняти собі настрій
9:30
7 порад для того, щоб стати щасливим
22:30
Вчені назвали їжу, яка викликає депресію
23:30
Британські вчені: Оптимісти хворіють набагато рідше
17:30
Три кроки, які припинять панічну атаку
12:13
Вчені пояснили осінню дипресію
22:30
Психологічний метод, як кинути курити
19:30
Небезпека, котру несе з собою хронічна втома
19:30
4 способи підтримати свій мозок
8:30
5 порад, які допоможуть розслабитися
15:30
Дослідження: Дистанційна робота б'є по психіці людей
7:30
Вчені назвали найкращий засіб від депресії
13:30
6 поз для спання і про що вони свідчать
12:30
Погані новини більше б'ють по психіці жінок, ніж чоловіків
17:30
Що робити, коли накрила осіння депресія
13:30
5 рішень, щоб відчути себе щасливим
15:30
Топ-6 найбільших страхів жителів великих міст
10:30
4 поради, як впоратися з депресією після відпустки
8:30
Ознаки стресу, котрі не варто ігнорувати
22:30
Ефективні поради для боротьби з апатією
8:30
Як зрозуміти, чому ви переїдаєте
Здоров'я в соцмережах: