Чому ж виникають сварки?Кожна людина протягом свого життя накопичує певний досвід, у неї виробляються звички і переконання, які можуть доставляти незручності оточуючим. Це може бути будь-яка дрібниця - розкидані шкарпетки, не закритий тюбик зубної пасти, особлива манера говорити і т.д.
З усіма цими недоліками доводиться миритися всім членам сім'ї без винятку, а для цього потрібно величезне терпіння. Дівчина, як ніхто інший, здатна згладжувати кути і приймати свого чоловіка таким, яким він є. Тим більше, що і сама вона, скоріше за все, не ідеальна, і чоловік також закриває очі на її недоліки.
Вчимося сваритисяЯк би ви не старалися уникати конфліктів, вони будуть виникати. І тому дуже важливо зрозуміти, як мінімізувати їх наслідки і прийти до миру і розуміння.
Перш за все не ображайте свого чоловіка, як би він вас не розлютив - така поведінка не прикрашає жінку і не допомагає вирішити проблему.
Не підвищуйте голос - доведено, що вухо чоловіки не сприймає високі тональності, а значить, кричати просто немає сенсу. Набагато ефективніше спокійно висловити причини власного невдоволення, так зберігаючи власну гідність, дівчина проявить притаманну їй природну мудрість.
Ніколи не згадуйте минулі образи і промахи свого чоловіка - це тільки заплутає його, і він просто не зрозуміє, що ж вам потрібно. Вирішуйте питання в міру їх надходження і вирішеними залишайте їх в минулому.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Правила хорошої сварки: чого варто уникати під час конфліктуНе тримайте в собі злість і образи, краще відразу висловлюйте все, що приносить незручності і турбує вас. Але не забудьте видихнути і дорахувати до десяти, перш ніж почати сварку - це дозволить заспокоїтися і якомога спокійніше порозумітися з партнером.
Любіть і прощайте один одному. Будь-яка прихована образа буде "з'їдати" відносини зсередини і невдоволення своєю половинкою буде збиратися як сніжний ком. Помирившись, відпустіть ситуацію, і проведіть час разом - подивіться фільм, сходіть на прогулянку або займіться спортом.
Доля з'єднує людей не просто так, і тому важливо поважати один одного, берегти стосунки і в усьому керуватися насамперед власною мудрістю.