Релігія передбачає особливі традиції, які дотримуються в період Різдвяного посту. Протягом 40 днів, починаючи з 28 листопада по 6 січня, всі релігійні люди повинні дотримуватися тілесного і духовного посту. Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Церква може піти на поступки
Утримання від їжі, не пов'язане з очищенням духу, веде не до порятунку душі, а до помилкового уявлення про перевагу людини, яка постить над іншими. Різдвяний піст, окрім утримання від певної їжі, передбачає покаяння, читання молитви, відмова від пороків і небогоугодних справ, прощення кривдників, утримання від статевого життя, очищення від гріхів, смиренності плоті. Пост, відірваний від духовної складової, перетворюється на звичайну дієту.
Таким чином, релігійний підхід до різдвяного посту не сумісний з проведенням весільного торжества. Мета істинно віруючої людину за допомогою 40-денного посту зустріти Різдво Христове з очищеною душею і тілом, подарувати Сину Божому своє чисте серце і готовність слідувати Його заповітами.
Знаючи протилежні точки зору на можливість проводити весілля в період різдвяного посту, кожна пара має право власного вибору часу проведення весілля. Цей вибір залежить від релігійних і світських переконань кожної людини, свобода совісті є його конституційним правом. Церква може піти на поступки і повінчати з поважної причини.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Шкідливі гігієнічні звички, до яких ми привчаємо дітей
Чому діти не сплять ночами?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою