1. Плануй свій день заздалегідь.
Подумай з вечора, що ти вранці одягнеш на роботу, і підготуй речі заздалегідь. Продумай, що ти будеш снідати, і відклади необхідні продукти на чільне місце в холодильнику (або приготуй блюдо з вечора). Склади оптимальний маршрут, яким ти будеш легше добиратися на роботу, і додай до цього часу запас мінімум в 10 хвилин. Якщо дорога віднімає в середньому 40 хвилин, то вийти з дому тобі слід за 50-55 хвилин, не менше.
2. Перед сном аналізуй витрачений днем час.
Подумай, на що у тебе вранці пішло надто багато часу, і постарайся обчислити фактор, який краде твої дорогоцінні ранкові хвилини. Можливо, тобі варто менше часу присвячувати соцмережах і перегляду ранкових новин.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чотири ознаки того, що ви не готові до нових відносин3. Мотивація.
Своєчасні приходи на роботу повинні стати для тебе серйозною мотивацією. Пам'ятай про те, що начальство цінує співробітників, які на самому початку робочого дня вже знаходяться на місці і готові приступити до виконання посадових обов'язків. Їм частіше довіряють виконання важливих завдань і, як наслідок, їм простіше просуватися по кар'єрних сходах.
4. Ніколи не вигадуй неймовірних історій про причини свого запізнення.
Якщо так сталося, що ти все ж запізнилася, найкраще просто вибачитися, але ні в якому разі не вигадуй неймовірні історії, які, нібито, послужили причиною запізнення. Брехню легко "розкусять" більшість твоїх колег, і про тебе говоритимуть як про несерйозну людину.
5. Заощаджуй не тільки свій час.
Якщо твоя робота передбачає часті зустрічі, то тобі варто подумати не тільки про економію власного часу, а й час людини, яка чекає тебе на місці зустрічі. Пам'ятай про те, що її час може бути на вагу золота, і твоє запізнення може істотно вплинути на її денний план.
6. Поради про переведення стрілок годинника не працюють.
Багатьом людям радять перевести стрілку годинника на 10 хвилин вперед, проте цей метод ніколи не спрацьовує. Підсвідомість не обдуриш, вона все одно знає, що годинник поспішають. Найкраще поставити перед собою певну мету. Наприклад, вийти з будинку не о 08:00, як завжди, а о 07:50, і докласти максимум зусиль для того, щоб виконати задумане.
7. Встанови правило - спізнюватися не можна!
Чітко сформулюй в голові правило, що спізнюватися не можна ні за яких обставин. Це характеризує тебе як ненадійного і незібраного співробітника, якому не можна доручити виконання важливих завдань. Якщо ти зацікавлена в кар'єрному зростанні, то ти повинна дотримати свого слова щодня.