Беріть приклад Поспостерігайте, як поводиться той, кого ви вважаєте зразком впевненості в собі, і спробуйте скопіювати його манеру спілкування.
Відмовтеся від самоїдства Якщо хочете покритикувати себе, намагайтеся замінювати негативні думки позитивними. Наприклад, якщо ваш внутрішній голос пиляє і пиляє: "Знову ти все провалив, безнадійний невдаха", то нагадайте собі, що на помилках вчаться, і наступного разу ви все зробите правильно.
Розширюйте зону комфорту Мало хто відчуває невпевненість, спілкуючись у звичній обстановці з близькими людьми або займаючись добре знайомою справою. Психологи називають це зоною комфорту. Розширюючи своє коло спілкування, освоюючи нові справи, ми розширюємо межі своєї зони комфорту стаємо більш впевненими в своїх силах.
Живіть моментом Саме в кожній прекрасній миті полягає справжнє життя, де немає місця страху, тривозі, неспокою або жалю.
Наполягайте на своєму Не бійтеся бути егоїстом. Хибна делікатність - зворотний бік невпевненості в собі.
Прийміть власну недосконалість Ніхто і ніколи не зможе бути ідеальним в усіх сенсах. Спокійно сприймайте помилки і невдачі. Давно відомо: не помиляється лише той, хто нічого не робить.
Джерело