Сьогодні ставлення батьків до своєї дитини часто залежить від ступеня їх добробуту. Про це психолог розповіла в інтерв'ю Nation News. Коли батьки змушені занадто активно вирішувати проблеми забезпечення сім'ї харчуванням, іншими ресурсами, коли це забирає більшу частину їх часу та сил, не дозволяючи відчувати задоволення від життя, то ризик неприязного і жорстокого ставлення до дітей в сім'ї зростає.
"Чим більше батьки відчувають безвихідь, депресивні стани, тим сильніше в них накопичуються злість і гнів. Коли немає виходу такої напруги, немає можливості відповісти кривдникові або роботодавцю, і транслюємо на дитину як на істоту, не здатну чинити опір", - пояснила фахівець.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бронхіт у дітей: які симптоми?За словами Наумової, перебуваючи в стресі, людина реагує на зовнішній подразник природним способом і починає діяти, як це робили наші далекі предки з первісного суспільства - агресією.
"Якщо людина виснажена роботою, не отримує задоволення, то вона за кожну помилку дитини вихлюпує на неї всю свою злість. Вона вже не розбирає, чи б'є і як б'є", - зауважила психолог.