Підвищена тривожність є одним із факторів, що провокують розвиток ожиріння.
Тривожність та ожиріння
Тривога входить до трьох ключових факторів, відповідальних за поширення ожиріння серед населення.
Не всі люди можуть справлятися зі своїми емоціями та стресом без їжі. За науковими даними, близько 60% людей відзначають підвищення апетиту на тлі стресу. Тобто більшість людей при переживаннях починають більше їсти.
Як дізнатися про тривожний розлад: симптоми
Тривогу можуть відчувати навіть здорові люди. Але за підвищеної тривожності чи тривожному розладі напруга, негативізм і суто похмуре бачення будь-яких перспектив стають постійними. Людина весь час перебуває в очікуванні гіршого, і це її виснажує, тож у результаті навіть невеликі проблеми бачаться у перебільшеному вигляді. Інші ознаки – емоційна напруга, часті головні болі, пітливість у невизначених ситуаціях, необґрунтоване відчуття страху, очікування небезпеки, безсоння, м'язова напруга.
Інші фактори ожиріння. До появи надлишкового жировідкладення ведуть доступність готових до споживання калорійних продуктів, таких як фастфуд, напівфабрикати, солодощі. Ще однією причиною ожиріння спеціалісти вважають непоінформованість людей про те, яким має бути харчування, що дозволяє підтримувати роботу організму без набору зайвої ваги.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що не можна забороняти дітям?
3 грубі помилки, які руйнують авторитет мами в очах дитини