Інколи нам здається, що мозок просто максимально втомився. Що тоді робити?
мозок
Якщо додати мигдалеве масло в молоко і випити ввечері або вранці, ви відчуєте, що ваш розум прояснюється. Яблучний сік стимулює виробництво ацетилхоліну, який забезпечує процес передачі нервових імпульсів і від наявності якого в організмі залежить нормальна робота мозку.
Коли ми спимо, мозок наново переживає події минулого дня, покращуючи тим самим довготривалу пам'ять. Тому здоровий, тривалий сон є обов'язковою умовою збереження твердої пам'яті. Стрес завдає шкоди мозку. На подолання стресової ситуації витрачається сила-силенна енергії, що послаблює розум. Не відмовляйте собі в маленьких щоденних насолодах, які допоможуть вам позбутися стресу: послухайте хорошу музику, погладьте кота, займіться йогою або сходіть на прогулянку.
Не зайвим буде поголодувати день-другий. Токсини, які потрапляють до нашого організму зі шкідливою їжею, негативно впливають і на роботу мозку. Тому лікувальне голодування не тільки допоможе очистити організм від усього зайвого, а й покращить здатність до творчості та концентрації.
Не забувайте, що мозку теж потрібне тренування. Розгадуйте кросворди, відгадуйте загадки, вирішуйте нескладні завдання на логіку, освойте нове хобі, читайте книги, вивчіть іноземну мову.
Не їжте цукор. Він шкідливий і для фізичного, і для морального здоров'я. Зокрема, може стати причиною розвитку клаустрофобії, втрати пам'яті та нервових розладів. Також варто відмовитись від вживання солодких напоїв.
І якщо виконувати всі ці поради, тоді вам стане значно краще.