КомпромісБудьте готові до компромісів. Ви маєте розуміти, що у вас рівноправність. Ні ви, ні ваш партнер не маєте відчувати, що хтось під кимось. Обоє мають право на власну думку, що відрізняються але еквівалентні по значимості. Просто, коли виникають суперечки, треба зважати на думку один одного і вибрати щось середнє.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 15 речей, за які ви не зобов'язані відчитуватись. НіколиКоманда "Стоп!"сварки – це необхідний компонент будь-яких відносин. Потрібно пам'ятати тільки про межі за які заходити не можна: не можна пригадувати старі образи і мішати все на раз. Домовтесь з половинкою використовувати команду "стоп" коли хтось із двох партнерів вийде за рамки. Це означатиме, що комусь одному або навіть обом, треба на хвильку зупинитись, подумати.
Вміння слухатиПро що б один із партнерів не розповідав, це для нього важливо. Намагайтесь хоча б краєм вуха слухати та інколи і відповідати принаймні однією-двома фразами навіть якщо нічого не розумієш.
На самотіБажання побути на самоті одного з партнерів – це нормально. Зазвичай в такі моменти людині просто потрібно розібратись в собі, подумати над чимось, щось вирішити.
Ніякої брехні, навіть у дрібницяхЯкщо ви щось не хочете сказати, або сформулюйте це якось інакше або не говоріть взагалі.
Можливо, спочатку, дотримуватись цих порад буде важко але з часом це увійде у звичку. Пам'ятайте, що стосунки, як і будь яка інша справа, не можуть бути успішними самі по собі, над ними треба працювати.
Нагадаємо, раніше ми писали про
20 шкідливих звичок, що погублять будь-які стосунки