Вчені провели МРТ-сканування мозку у 100 осіб. В ході дослідження випробувані повинні були впродовж 5 хвилин зосередитися на нерухомій точці. Потім група фахівців проаналізувала отримані під час сканування дані, з метою з'ясувати які ділянки мозку були в цей час задіяні, і як вони взаємодіяли між собою.
Другим етапом дослідницької роботи було тестування, мета якого полягала в оцінці творчого, когнітивного і інтелектуального потенціалу учасників експерименту. До того ж всі випробовувані оцінили свій рівень мрійливості в житті, заповнивши спеціальні анкети. Після цього всі отримані дані були зведені в одну таблицю.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як змусити мрії здійснюватисьЗ'ясувалося, що в спокої ділянки мозку деяких випробовуваних виявляли виражений зв'язок між собою. Було визначено, що таку властивість мозку мали мрійники. А творчі інтелектуальні тести показали, що їхній мозок працював набагато ефективніше.
В цілому, люди, у яких спостерігається високий рівень інтелекту, креативності та продуктивності, мали тенденцію більше мріяти. Дослідження довело, що мрійливість - добра ознака ефективності мозку.