Істотно знижують ризик хвороб серця. Дослідники в журналі Journal of Personality and Social Psychology довели, що подорожі тренують мозок і роблять його більш гострим. А подібного роду тренування вкрай важливі для профілактики порушень мозку в старості, включаючи і хвороба Альцгеймера. Збагачуйте себе новими враженнями.
Зміцнюють здоров'я серцея. Вчені з Framingham Heart з'ясували, що часті поїздки знижують ризик інфаркту. Щорічно подорожують люди зменшують небезпеку розвитку хвороб серця, в порівнянні з їх ровесниками, які вважають за краще сидіти вдома. Це пов'язано зі здатністю подорожей знижувати показники стресу і тривожних розладів.
Підвищують спортивні показники. Звичайно, чим більше ви рухаєтеся, тим краще і спортивні показники організму. Особливо якщо подорожі пов'язані з тривалими заїздами на велосипедах або пішими прогулянками.
Зміцнюють імунітет. Вчені з Університету Ноттінгема довели, що поїздки зміцнюють опірність організму проти різного роду бактерій і інфекцій. Важливо піддавати свій організм більш частого контакту з різною навколишнім середовищем для подібної тренування.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що не можна забороняти дітям?
3 грубі помилки, які руйнують авторитет мами в очах дитини
Тушковане куряче філе з гарбузом в сметанному соусі