Структура м'яких тканин однакова по всьому тілу, тож спеціаліст може легко визначити патології.
УЗД м'яких тканин
Діагностика м'яких тканин шиї призначається у разі виявлення ущільнень, вузлів чи потовщень на шиї. За допомогою ультразвукового дослідження виявляється площа ураження, а також наявність або відсутність запального процесу. Особлива увага приділяється діагностиці сонних артерій, яремних вен, стану трахеї та навколишніх м'язів.
Обстеження тканин обличчя зазвичай проводиться у разі серйозних травм. УЗД необхідно для оцінки розмірів та стану гематоми. Крім того, рекомендується проводити діагностику, якщо з'явилися скарги на постійні гнійні утворення, незрозумілий біль або гематоми, які з'являються без видимих причин.
Ультразвукове дослідження рук дає уявлення про стан тканин, лімфатичних вузлів, жирових клітин, судин, а також про можливі проблеми з кровотоком та локалізації проблемних ділянок.
УЗД м'яких тканин живота виконується виявлення гематом, гемангіом, новоутворень, діастазу прямих м'язів живота, гриж та інших патологій. Існує кілька показань для проведення даного обстеження: локалізовані внутрішньом'язові або підшкірні ущільнення, підозрілі пігментні плями, хворобливі відчуття, травми живота.
Як бачимо, ефект справді великий.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Яка їжа стимулює ріст дитини?
Як покращити здоров'я дітей від народження та до 4 років?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою