Методика проведенняЦей розвантажувальний день можна проводити не частіше одного разу на десять днів. У цей час ви можете пити будь-яку воду: фільтровану, мінеральну, прохолодну, злегка підігріту, навіть дуже гарячу. Можна пити боржомі або будь-яку іншу лікувальну воду. Але найкраще пити столову мінеральну воду, з якої попередньо випущений весь газ. Для поліпшення смакових якостей, додавайте в склянку 1-2 краплі натурального лимонного соку.
Щодо кількості випитої рідини — вона може бути різною , залежно від стану вашого здоров'я. У перший раз випийте 2,5 л води. Якщо при цьому не буде спостерігатися набряків на тілі (лиці, колінах, долонях, ступнях), у кожний наступний розвантажувальний день, додавайте ще 1 л випитої рідини. Максимальна кількість води за добу доведіть до 4 л.
При хронічних захворюваннях нирок, печінки або серця — об'єм випитої рідини обмежте 2-2,5 л. Більше вживати не можна, так як вода може накопичуватися в тканинах і пошкодити обміну речовин.
Під час розвантажувального дня на воді ведіть звичний для вас спосіб життя. Найкраще цей день провести на свіжому повітрі, проте важка фізична або розумова праця протипоказані. Не заходьте у прокурені приміщення, і взагалі в будівлі зі спертим повітрям. Якщо обставини змушують вас залишатися вдома, вранці зробити не складно фіззарядку біля відкритого вікна.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: -ТОП 3 продукти для роботи мозку