Початок гаймориту супроводжується появою вираженої слабкості і утрудненням дихання через ніс. Багато людей помилково приймають ці симптоми за прояви звичайної застуди, вважаючи, що цей легкий недуга пройде самостійно. При відсутності своєчасної медикаментозної терапії захворювання погіршується і здатне ускладнюватися важкими і грізними ускладненнями з боку багатьох органів. В подальшому може виникати необхідність призначення хірургічного лікування, яке пов'язане з масою ризиків.
Проти гаймориту - олія туї
Початок гаймориту супроводжується появою вираженої слабкості і утрудненням дихання через ніс. Ніс закладає,ви нмагаєтеся дихати, але вам нычого не виходить.Багато людей помилково приймають ці симптоми за прояви звичайної застуди, вважаючи, що ця легкий недуга пройде самостійно. При відсутності своєчасної медикаментозної терапії захворювання погіршується і здатне ускладнюватися важкими і грізними ускладненнями з боку багатьох органів. В подальшому може виникати необхідність призначення хірургічного лікування, яке пов'язане з масою ризиків.
Що радять лікарі У комплекс лікувальних процедур при гаймориті можуть входити такі рекомендації і призначення: - рясне пиття - антибіотики - антигістамінні препарати - кортикостероїди - знеболюючі - імуностимулятори - судинозвужувальні краплі
Часто лікарі радять промивати ніс соляним розчином.
Окрім цього відносно давно популярним було промивання носа за допомогою розчину з олією туї. Більшість отоларингологів рекомендують застосовувати для лікування гаймориту не чисто 100% ефірне масло Туї західної, а його 15% препарат. Він надає комплексну дію на причини і наслідки запалення гайморових пазух: має виражену протизапальну дію; впливає на широке коло хвороботворних мікроорганізмів (бактерій і вірусів); попереджає загострення хвороби; зменшує набряк слизової оболонки носа; відновлює носове дихання; покращує відтік слизу з носа; сприяє відновленню слизової носа, пошкодженої тривалим перебігом гаймориту; попереджає появу поліпів, які часто з'являються при хронічному гаймориті і ведуть до погіршення нюху і носового дихання; сприяє зменшенню різних новоутворень і аденоїдів, які часто стають причиною гаймориту.