Сонячний опік може спричинити фізичний біль, який може змусити ваше тіло відреагувати підвищенням рівня глюкози у крові.
Сонячні опіки
Небажаний сувенір після довгого сонячного дня у вигляді сонячного опіку може означати погані новини для рівня цукру в крові. Сонячні опіки можуть спричинити реакцію організму на стрес, змушуючи його вивільняти гормони стресу, такі як кортизол, що може призвести до тимчасового підвищення рівня цукру в крові.
Запалення шкіри також ймовірне, коли шкіра спалена, що може спричинити запальну реакцію в організмі та може погіршити резистентність до інсуліну у людей з діабетом чи переддіабетом.
Коли це відбувається, ваші клітини можуть стати менш чутливими до дії інсуліну, що призводить до підвищення рівня цукру в крові. Сонячні опіки є несподіваним тригером рівня цукру в крові. Надмірна дія ультрафіолетового світла може призвести до різкого підвищення рівня.
Сонячні опіки можуть спричинити біль, який може призвести до різкого підвищення рівня цукру в крові. Деякі ліки від діабету можуть навіть підвищити вашу чутливість до сонячного світла, роблячи вас схильними до сонячних опіків.
Хороша новина полягає в тому, що підвищений рівень глюкози в крові через сонячні опіки зазвичай не триває занадто довго.
Як запобігти сонячним опікам? Насамперед необхідно нанести сонцезахисний крем із високим SPF на всі відкриті ділянки шкіри, включаючи обличчя, шию, руки та ноги.
Пам'ятайте, що вода, пісок, сніг та інші поверхні, що відбивають, можуть посилювати сонячні промені і підвищувати ризик отримання сонячних опіків.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Коліки у немовлят: чим допомогти дитині?
7 речей, які категорично не можна забороняти дитині
Булочки по принципу сінабонів з цікавим інгредієнтом