Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Хвороби
Каузалгія

Категорія: 

Каузалгія - пекучий біль. Спостерігається після травматичних часткових ушкоджень серединного нерва на верхній кінцівці, сідничного й великогомілкового нервів - на нижній. При ураженні верхньої кінцівки біль пекучого характеру відзначається в долоні, нижньої - в підошві. Біль виникає при дотику до ураженої ділянки, кашлі, емоційному збудженні, зігріванні та при яскравому світлі. Він зменшується при занурюванні ураженої кінцівки в холодну воду або вологому обгортанні її (симптом «мокрої ганчірки»). У разі повного перериву нерва каузалгія не виникає. В основі захворювання лежить подразнення симпатичних волокон нерва уламком кістки, стороннім тілом, набряком, тканиною рубця.

Лікування каузалгії


В гострий (ранній) період після травми проводять консервативне лікування. Призначають болезаспокійливі засоби (тегретол, баралгін, анальгін та ін.), дексазон, ганглерон. У тяжких випадках показане оперативне втручання.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus