Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Хвороби
Кровотечі з вуха

Категорія: 

Найчастіше вони виникають внаслідок травми з переломом основи черепа, піраміди скроневої кістки. Якщо водночас стався і розрив барабанної перетинки, то крів витікає із зовнішнього слухового проходу. Коли барабанна перетинка ціла, то вона випнута, має синюшний колір, що зумовлено наявністю крові в барабанній порожнині, ця кров може виділятися крізь отвір слухової труби. Дуже рідко у хворих з перфорацією барабанної перетинки спостерігається незначне виділення крові з вуха при носових або горлових кровотечах. Невеликі кровотечі з вуха можуть з'являтися у хворих на хронічний гнійний отит, що ускладнився розвитком кровоточивих грануляцій, а також при розпаді пухлин, кровотечі з них (рак, гемангіома).
Лікування проводять залежно від причини кровотечі. При переломі основи черепа, який супроводиться невеликим виділенням з вуха крові або спинномозкової рідини, не показані маніпуляції в слуховому проході (видалення крові, очищення), бо цим можна спричинити поширення інфекції до мозку, а відтак розвиток менінгіту- Вхід у слуховий прохід обробляють етиловим спиртом і закривають стерильною ватою. В разі загрози кровотечі показана туга тампонада слухового проходу з використанням гемостатичної губки, вати, марлі, віскози. Хворого направляють до оториноларинголога.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus