Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби
Сакроілеїт

Категорія: 

Сакроілеїтом називають захворювання, яке призводить до запального процесу, місцем локалізації якого є крижово - клубового суглоба. Якщо запальний процес відразу зачіпає обидва суглоба, то це є певною ознакою анкілозуючого спондиліту або ж пов'язаних з ним ревматичних захворювань, включаючи псоріатичний артрит і синдром Рейну.

Основні причини захворювання


У більшості випадків захворювання викликається обмінними порушеннями. В етіології захворювання мають всі шанси бути підвивих, травма, пухлини. Сакроілеїт може виникати як результат розтягнення та перенапруження зв'язок.

Основні симптоми зі сакроілеїтом


Захворювання може проходитися у вигляді хронічного або гострого артриту з подальшою деструкцією і анкилозированием зчленування. Деформуючий сакроілеїт обумовлений утворенням остеофітів.

Повна клінічна картина формується з болючих відчуттів, які локалізуються в крижах. Болі можуть бути несподіваними і носять нападоподібний або багаторазовий характер або ж утворюється тільки при переміщенні. Болі можуть посилюватися при довгому стоянні, сидінні, при відведенні ноги, зігнутої в колінному суглобі або тазостегновому.

Періодично хворобливі відчуття можуть віддавати в сідниці, поперек і стегно. Больові точки розташовуються збоку від крижів, в сідничної області. Болі значно посилюються при натисканні на крижі позаду.

Встановити точний діагноз може спеціаліст на основі рентгенівських знімків. При лікуванні захворювання можуть застосовуватися різні способи, такі як фізіотерапія, фітотерапія. При виникненні вищезгаданих симптомів рекомендуємо звернутися до фахівця за консультацією.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus