Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби
Виразка

Категорія: 

Виразка - дефект шкіри або слизової оболонки, що виникає внаслідок поверхневого некрозу тканин. Характерною особливістю цього ураження, незалежно від причини його виникнення, є хронічний перебіг і мала здатність до загоєння.

Клініка виразки


Клініка виразки визначається її походженням і локалізацією. Це особливо стосується виразок внутрішніх органів (шлунка, дванадцятипалої кишки). Відповідно до причин їх виникнення розрізняють механічні, термічні, хімічні, радіаційні, інфекційні, ішемічні, нейротрофічні дефекти тканин. Діагноз видимої на око виразки не викликає труднощів. У кожному випадку хвороби треба детально обстежити хворого (визначення рівня глюкози в сечі та крові, загальний аналіз крові, серологічні реакції на сифіліс тощо).

Лікування виразки


Лікування може бути успішним лише в тому разі, коли проводиться з урахуванням причини утворення виразки і спрямоване на її усунення. Використовують теплі ванни, мазеві пов'язки з антисептичними засобами, а також препаратами, що сприяють відновленню тканин. При механічних та ішемічних виразках ефективні їх хірургічне висічення, шкірна пластика.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus