Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби
Вирилизм

Категорія: 

На сьогоднішній день вирилизм є не самою приємною жіночою проблемою. Даний стан у дівчат проявляється у вигляді чоловічих статевих ознак (вторинних).

Основні причини захворювання


Цей стан може виникати і розвиватися, при наявних патологіях в ендокринній системі, наприклад: функціональні і органічні зміни. Найбільш часто ця проблема може виникати при труднощах у корі надниркових. Крім цього, вирилизм виникає у людей з клімактеричним періодом, з пухлинами мозку, у вагітних. Це може спровокувати досить таки серйозний надлишок чоловічих гормонів - андрогенів. Причин виникнення вірилізму досить багато, тому найголовніше вчасно виявити симптоми і негайно почати лікування.

Основні симптоми вірилізму


Відзначимо, що при виявленні симптомів і причин виникнення захворювання - лікування пройде спокійно. Головне звернутися до висококваліфікованому фахівцеві. При вирилизме можна спостерігати такі симптоми як: атрофация молочних залоз, чоловіча статура, ріст волосся на обличчі, скелетна мускулатура, зовсім по іншому відкладається жир на стегнах, а тембр голосу знижений. Іноді можливо навіть повне припинення місячного циклу, безпліддя, атрофация яєчника і матки. Досить таки висока ймовірність викидня на ранніх етапах вагітності, це відбувається із-за припинення зростання матки, іншими словами плоду стає «тісно».

Варто відзначити той факт, що ознаки вірилізму можуть також спостерігатися і при інших захворюваннях і патології ендокринної системи. Якщо у Вас виникли прояву симптоматики даного захворювання негайно звертайтеся за консультацією до фахівця.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus