Ми всі знаємо, що смакові уподобання вагітних можуть бути дивними. Але що їм точно треба їсти?
М'ясо кролика
1. М'ясо кролика.
Воно містить більше білка (21,5% від загальної ваги), ніж у курячому, яловичому чи іншому м'ясі. Під час вагітності плід росте із колосальною швидкістю. Від невидимої нікому клітини за 9 місяців виростає людина вагою 4 кг. Для таких темпів розвитку насамперед необхідний білок. Ось чому в раціоні майбутньої мами білка має бути багато. У кролятині вкрай мало холестерину. Це м'ясо є гіпоалергенним. Необхідно споживати щонайменше 100 грамів м'яса кролика на добу.
2. Домашній сир.
Сир – джерело кальцію. Кальцій – основа формування кісткової тканини. Замість звичайних 600-700 мкг кальцію вагітна жінка повинна отримувати 1200 мкг на добу. Це 100-150 г сиру в день. Крім кісток скелета, в людини є також слухові кісточки, завдяки яким людина чує. Якщо у перші три місяці вагітності жінка відчуває дефіцит кальцію, дитина може народитися глухою.
3. Броколі.
Рослинна клітковина виключно важлива для формування випорожнень, адже організм вагітної схильний до закрепів. Але головна перевага продукту – у вітамінах. Броколі – джерело вітаміну B9. Вітамін B9 або фолієва кислота особливо необхідний на ранніх етапах формування плода, коли відбуваються формування нервової тканини. Але, найголовніше, фолієва кислота необхідна для дозрівання еритроцитів, відповідальних за перенесення кисню. Вітамін B9 – це харчування та кисень. Слід споживати не менше 600 г броколі на добу (гарнір до м'яса, супи).
А як ви харчувалися, коли були вагітною?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Топ-3 речі з дитинства, які батькам варто зберегти на згадку своїм дітям
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою