Більшість шкідливих речовин людина отримує з їжею. Тому експерти рекомендують відмовитися від перероблених продуктів, на кшталт ковбаси та напівфабрикатів. Також важливо включити в дієту клітковину, оскільки вона допомагає процесу травлення.
Готування та зберігання їжі
Те, як ми готуємо їжу, – не менш важливо. При смаженні на сильному вогні утворюються канцерогени, тому готуйте страви на слабкому вогні в керамічному та чавунному посуді або у виробах з нержавіючої сталі. Зберігати їжу найкраще у скляному посуді.
Фізичні вправи
Фізична активність допомагає організму краще боротися з шкідливими речовинами, що потрапляють всередину. Якщо у вас є хронічні захворювання, краще проконсультуватися з лікарем, який рівень навантажень вам рекомендується для корисного ефекту.
Чистота у будинку
Дослідження показують, що всередині приміщень є набагато більше небезпечних речовин, ніж на вулиці. У зв’язку з цим важливо проводити регулярне вологе прибирання в будинку, а також провітрювати приміщення. Це дозволить зменшити рівень вологості, що сприяє зростанню плісняви.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Топ-3 речі з дитинства, які батькам варто зберегти на згадку своїм дітям
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою