Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Ліки та препаратиЧемерична вода

ВАТ “Хімфармзавод “Червона зірка”. Україна


Інструкція


Склад:

діючі речовини: 100 мл розчину містять: настойки (1:10) з кореневищ та коренів чемериці 50 мл;

допоміжна речовина: етанол, вода очищена.

Лікарська форма. Розчин для зовнішнього застосування, водно-спиртовий.

Фармакотерапевтична група.

Препарати, що застосовуються при ектопаразитозах.

Код АТС Р 03А Х 10.

Клінічні характеристики.

Показання.

Педикульоз волосистої частини голови, лобка.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Інфіковані ушкодження шкіри.

Спосіб застосування та дози.

Перед застосуванням Чемеричну воду необхідно збовтати. Препарат наносять на ретельно вимите вологе волосся ватним або марлевим тампоном. Потім голову пов'язують хусткою, після чого миють руки з милом. Через 30 хв волосся промивають декілька разів теплою проточною водою, а потім миють з милом або шампунем. Після миття рекомендується розчесати волосся густим гребінцем для видалення загиблих вошей та гнид. Під час застосування препарату необхідно дотримуватися обережності.

Побічні реакції.

Алергічні реакції у вигляді шкірного свербежу, еритеми.

При випадковому потраплянні препарату внутрішньо можливі нудота, блювання, алергічні реакції.

Передозування.

При тривалому застосуванні та перевищенні рекомендованих доз препарату алкалоїди, що входять до складу препарату, можуть спричинити резорбтивні ефекти, зумовлені гіпотензивною дією, нудотою, блюванням, сильною холіноміметичною дією і пригніченням серцевої діяльності. При потраплянні в кров великої кількості алкалоїдів можлива зупинка серця, тому приймання засобу внутрішньо не припустиме.

Лікування: симптоматична терапія; застосування холінолітиків, серцево-судинних засобів, засобів для нормалізації діяльності шлунково-кишкового тракту.

Перша допомога при отруєнні.

При випадковому проковтуванні препарату – промивання шлунка розчинами таніну, суспензією активованого вугілля або білої глини; потім призначають сольові проносні; при ураженні слизових оболонок – зрошення 2 % розчином новокаїну.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Дані щодо безпеки та ефективності застосування Чемеричної води в періоди вагiтностi або годування груддю відсутні. Тому в ці періоди препарат не призначають.

Діти.

Безпека та ефективність застосування препарату у дітей не встановлені, тому не рекомендується без призначення лікаря застосовувати препарат дітям віком до 12 років.

Особливі заходи безпеки.

Чемеричну воду застосовують тільки зовнішньо на неушкоджену шкіру. При застосуванні препарату необхідно дотримуватись обережності та не допускати потрапляння на слизові оболонки, в очі, ранові поверхні через небезпеку розвитку резорбтивної дії. Необхідно пам’ятати про високу токсичність препарату при потраплянні в шлунковий тракт і кровоносне русло. У разі потрапляння на слизову оболонку очей – ретельно промити очі водою.

Особливості застосування.

Щоб уникнути повторного зараження необхідно одночасно із застосуванням препарату провести дезінфекцію натільної та постільної білизни.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні авто транспортом або роботі з іншими механізмами.

Не впливає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному застосуванні препаратів із рослин, що містять дубильні речовини, фармакологічний ефект зменшується.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Препарат для лікування педикульозу. Чинить проти паразитарну дію (щодо вошей та гниди, локалізованих на волосистих ділянках голови і лобка, а також одязі). Містить алкалоїди як основні фармакологічні активні сполуки, які входять до складу коренів і кореневищ чемериці. Механізм дії зумовлений впливом на гладку мускулатуру кишечнику паразитів, що порушує їх здатність харчуватись та розмножуватись. Крім того, препарат при зовнішньому застосуванні покращує ріст волосся, чинить слабку болезаспокійливу, антибактеріальну дію.

Фармакокінетика. При зовнішньому застосуванні алкалоїди, що входять до складу препарату, практично не всмоктуються і не чинять резорбтивної дії або вона не значна. Однак при тривалому застосуванні й активному втиранні в шкіру вони можуть частково проникати у дуже глибокі тканини і виявляти резорбтивні ефекти.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: каламутна рідина буро-жовтого кольору, з осадом; вміст спирту – не менше 33 % (об/об); вміст алкалоїдів – від 0,00065 г/мл до 0,00085 г/мл, у перерахуванні на протовератрин.

Термін придатності.

2 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 100 мл у флаконах, банках.

Категорія відпуску.

За рецептом.

Виробник.

ВАТ “Хімфармзавод “Червона зірка”.

Місцезнаходження.

Україна, 61010, м. Харків, вул. Гордієнківська, 1.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus