Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиДеказоль

АТ “СТОМА”. Україна


Інструкція


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: препарат при виході з балона утворює піну білого кольору;

склад: 1 балон містить: декаметоксину в перерахуванні на суху речовину – 0,052 г;
допоміжні речовини:спирт етиловий, гліцерин, спирти синтетичні первинних вищих жирних фракцій С16–С20 або спирт цетостеариловий, твін-80, вода очищена, хладон 12.

Лікарська форма. Аерозоль вагінальний.

Фармакотерапевтична група. Контрацептиви для місцевого застосування.

Код АТС G 02 B B 10.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Деказоль при безпосередньому контакті зі спермою виявляє виражений сперміцидний ефект, механізм дії якого пов'язаний насамперед з ушкодженням ультраструктури сперматозоїдів. Деказоль виявляє антимікробну дію на патогенну флору піхви, найбільш виражену відносно грам позитивних будників коків і паличкоподібних мікро організмів (S. aureus i B. subtilis). Вплив препарату на грам негативну флору (E. coli, P. aeruginosa, P. vulgaris, K. pneumonie), гриби роду Candida виражений слабше. Деказоль виявляє проти-

трихомонадну активність, яка поступається перед метронідазолом та трихомонацидом. Деказоль має контрацептивну дію, ефективність якої становить 96 - 98%, не впливає на гормональний цикл. Препарат ефективний при лікуванні кольпітів не гонококової етіології.

Фармакокінетика. Препарат не всмоктується у системний кровотік, а діє місцево.

Показання до застосування. Місцева контрацепція при наявності протипоказань до застосування пероральних і внутрішньо маткових контрацептивів або в період їх відміни; у період після пологів або абортів; під час годування груддю; при нерегулярному статевому житті; при підвищеному ризику зараження захворюваннями, що передаються статевим шляхом. Профілактика і лікування неспецифічних, трихомонадних та дріжджових кольпітів.

Спосіб застосування та дози. Перед застосуванням Деказолю балон збовтують, знімають з нього захисний ковпачок, на шток клапана надівають насадку, вільний кінець якої вводять глибоко в піхву (в положенні лежачи) якнайближче до шийки матки і натискають на основу насадки. Дозування аерозоль-піни визначають часом натискання – 1 секунда. Статевий акт можна проводити відразу після введення аерозолю. Тривалість дії після введення – до 3-х годин. Застосовувати препарат необхідно перед кожним статевим актом, незалежно від періоду циклу. При повторних статевих актах відновлюють введення препарату перед початком кожного акту. Тривалість використання препарату як контрацептивного засобу – 2 – 3 місяці.

Для профілактики і лікування неспецифічних кольпітів Деказоль застосовують у вигляді моно терапії або в поєднанні з традиційними антибактеріальними препаратами 2 – 4 рази на добу протягом 5 – 7 днів. При лікуванні трихомонадних і дріжджових кольпітів Деказоль застосовують курсами (2 – 3 курси по 7 – 10 днів). Дозування аерозоль-піни визначають часом натискання – 1 секунда.

Побічна дія. При тривалому застосуванні можливе незначне порушення природного рівня рН і нормальної флори піхви, слабка місцево подразнювальна дія.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. Мало імовірне, бо Деказоль діє місцево і не надходить до системного кровообігу.

Особливості застосування. При застосуванні Деказолю зовнішній туалет піхви можна проводити за допомогою чистої води за 2 години до та через 2 години після статевого акту без застосування мила, оскільки мило руйнує активну субстанцію препарату. Застосування Деказолю для лікування кольпітів у період вагітності можливе в залежності від клінічних показників.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не досліджено.

Умови зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі від 30 С до 350 С.

Термін придатності – 2 роки.

Умови відпуску. Без рецепта.

Упаковка. По 60 г у балонах аерозольних з клапаном безперервної дії. Кожен балон з насадкою та запобіжним ковпачком вміщений у пачку з картону.

Виробник. АТ Стома.

Адреса. Україна, 61105, м. Харків, вул. Ньютона, 3.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus