Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиДезмістин

ЗАТ Інфамед-Україна


Інструкція


Загальна характеристика:

хімічна назва: бензилдиметил [3-(міристоїламіно) пропіл]амонію хлорид моногідрат;

основні фізико-хімічні властивості: безбарвна, прозора рідина, що піниться при струшуванні, без запаху;

склад: 1 мл розчину містить міра містину (у перерахуванні на безводну речовину) 0,001 г;

допоміжна речовина: вода очищена.

Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Антисептичні і дезінфекційні засоби.

Код АТС D08A J10.

Фармакологічні властивості. Міра містин – катіонна поверхнево-активна речовина з антисептичною дією.

Фармакодинаміка. В основі дії Міра містину - пряма гідрофобна взаємодія молекули з ліпідами мембран мікро організмів, що приводить до їх фрагментації і руйнування. При цьому частина молекули Міра містину, занурюючись у гідрофобну ділянку мембрани, руйнує над мембранний шар, розпушує мембрану, підвищує її проникність для велико молекулярних речовин, змінює ензиматичну активність мікробної клітки, інгібує ферментні системи, що приводить до пригнічення життєдіяльності мікро організмів і їх цитолізу.

На відміну від інших антисептиків, Міра містин має високу вибірковість дії відносно мікро організмів, тому що практично не діє на оболонки клітин людини. Даний ефект пов'язаний з іншою структурою клітинних мембран людини (значно більшою довжиною ліпідних радикалів, що різко обмежують можливість гідрофобної взаємодії міра містину з клітинами).

Міра містин має виражену антимікробну дію відносно грам позитивних і грам негативних, аеробних і анаеробних, спорооутворюючих і аспорогенних бактерій у вигляді монокультур і мікробних асоціацій, включаючи госпітальні штами з полі резистентністю до антибіотиків.

Діє згубно на збудників захворювань, що передаються статевим шляхом: гонококки, бліді трепонеми, трихомонади, хламідії, а також на віруси герпесу, імунодефіциту людини й ін. Виявляє протигрибкову дію на аскоміцети роду Aspergillus і роду Penicillium, дріжджові (Rhodotorula rubra, Torulopsis gabrata і т. д.) і дріжджеподібні (Candida albicans, Candida tropicalis, Candida krusei і т. д.) гриби, на дерматофіти (Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes, Trichophyton verrucosum, Trichophyton schoenleini, Trichophyton violaceum,

Epidermophyton Kaufman-Wolf, Epidermophyton floccosum, Microsporum gypseum, Microsporum canis і т. д.), а також на інші патогенні гриби (наприклад Pityrosporum orbiculare (Malassezia furfur) у вигляді монокультур і мікробних асоціацій, включаючи грибкову мікрофлору з резистентністю до хіміотерапевтичних препаратів. Під дією Міра містину знижується стійкість мікро організмів до антибіотиків. Міра містин має протизапальну і імуноад‘ювантну дію, підсилює місцеві захисні реакції, регенераторні процеси, активізує механізми неспецифічного захисту внаслідок модуляції клітинної і місцевої гуморальної імунної відповіді.

Фармакокінетика. Міра містин проявляє місцеву дію. Дані про можливість проникнення препарату в системний кровоток відсутні.

Показання для застосування. Хірургія, травматологія. При хірургічній антисептиці -обробка шкіри рук персоналу, що бере участь в операції.

Невідкладна допомога та в побуті. Профілактика інфікування та лікування мікротравм шкіри: порізи, подряпини, садна.

Спосіб застосування та дози.

Хірургія, травматологія. Для хірургічної антисептики руки миють проточною водою з милом (без щітки), впродовж 1 хвилини, споліскують водою для змивання мила і витирають насухо стерильною серветкою. Потім руки обробляють Дезмістином® протягом 3 хвилин в емальованому тазі, після чого витирають стерильною серветкою та надягають стерильні рукавички.

Невідкладна допомога та в побуті. З профілактичною та лікувальною метою поверхню шкіри в ділянці мікротравми оброблюють Дезмістином® або фіксують марлеві тампони, змочені антисептиком. Лікувальну процедуру повторюють 2-3 рази на добу, протягом 3-5 днів.

Побічна дія. В окремих випадках можливо короткочасне відчуття печіння, що зникає самостійно через 15-20 секунд і не потребує відміни препарату.

Протипоказання. Індивідуальна непереносимість препарату.

Передозування. Не спостерігалося.

Особливості застосування. Препарат не виявляє місцево подразливої дії та не має алергізуючих властивостей. Дозволяється застосовувати під час вагітності. Немає даних про негативну дію прапарату в період лактації.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному застосуванні Дезмістин® підвищує ефективність антибіотиків.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці, при температурі від 0 до 40 0С.

Термін придатності - 3 роки.

Умови відпуску. Без рецепта.

Упаковка.

По 50 мл, 100 мл і 500 мл препарату в полімерному флаконі.

Виробник. ЗАТ Інфамед-Україна. Спільно з КПКОР Фармацевтична фабрика.

Адреса. Україна, 01030, м. Київ, вул. Софійська, 4.

Україна, 01032, м. Київ, вул. Комінтерну, 16.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus