Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Ліки та препаратиГарбеол

ЗАТ “Київський вітамінний завод”. Україна


Гарбеол

Код: G04CX

Урологічні


Інструкція


Склад лікарського засобу.

Діюча речовина: олія насіння гарбуза;

1 капсула містить олії насіння гарбуза 300 мг;

допоміжні речовини: склад желатинової оболонки капсули: желатин, гліцерин, метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропіл парагідроксибензоат (Е 216).

Лікарська форма. Капсули м’які.

М’які желатинові капсули кулеподібної форми зі швом, заповнені маслянистою рідиною зеленувато-коричневого кольору.

Назва і місцезнаходження виробника. ВАТ “Київський вітамінний завод”.

04073, м. Київ, вул. Копилівська, 38.

Фармакотерапевтична група. Препарати для лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози. Код АТС G04CX.

Фармакологічні властивості. Комплексний препарат, що містить біологічно активні речовини (насичені і ненасичені жирні кислоти, токофероли, стероли, каротиноїди, мікроелементи, у тому числі селен), які отримують із сухого насіння гарбуза.

Високий вміст токоферолів і каротиноїдів чинить виражену антиоксидантну дію, перешкоджає процесам перекисного окиснення ліпідів у біологічних мембранах.

Есенціальні ненасичені жирні кислоти і фосфоліпіди беруть участь у ліпідному обміні, у регуляції обміну холестерину і три гліцеридів, у метаболізмі арахідонової кислоти, у захисті клітин печінки від впливу патогенних факторів і відновленні її працездатності.

Мікроелементи, що входять до складу препарату (у тому числі селен), і стероли (фітостерини) беруть участь у побудові ферментів, гормонів та інших структур організму, сприяють нормальній роботі залоз внутрішньої секреції, органів травлення та ін.

Препарат поліпшує функціональний стан жовчовивідних шляхів, нормалізуючи хімічний склад жовчі, виявляє легку жовчогінну дію, зменшує запальні явища в жовчному міхурі і жовчовивідних шляхах.

ГарбЕол знижує чутливість передміхурової залози до впливу андрогенів, зменшує дизуричні розлади при доброякісній гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ) I–II ступеня, сприяє підвищенню потенції у чоловіків, поліпшує імунний статус організму. ГарбЕол чинить на організм загальнозміцнюючу та адаптогенну дію, при тривалому застосуванні виявляє гіполіпідемічну дію.

Показання для застосування.

Препарат застосовують:

для профілактики і у складі комплексного лікування початкової стадії аденоми передміхурової залози, доброякісній гіперплазії передміхурової залози I–II ступеня, у комплексній терапії простатиту; станів, при яких порушується мікро циркуляція і метаболічні процеси в тканинах передміхурової залози, що супроводжуються дизуричними розладами, болем, відчуттям дискомфорту в промежині; профілактики зниження фертильності сперми;

для профілактики і комплексної терапії порушень ліпідного обміну (гіперліпідемії IIа і IIb типів), атеросклерозу, жирової дегенерації печінки;

у комплексній терапії цирозу печінки, хронічного гепатиту, токсичних уражень печінки (лікарськими засобами, промисловими отрутами, алкоголем), гастриту, виразкової хвороби шлунка і дванадцяти палої кишки, захворювань тонкого і товстого кишечнику;

для поліпшення відтоку жовчі при застійних явищах у жовчному міхурі і жовчовивідних шляхах, при дискінезії жовчовивідних шляхів, для профілактики запорів і полегшення акту дефекації при геморої;

як загально зміцнюючий засіб при хронічних захворюваннях органів дихання (гайморит, бронхіт, пневмонія), серцево-судинної системи (ішемічна хвороба серця, вегетативно-судинна дистонія), шкірних покривів (екзема, гіперкератоз, піодермія), особам літнього віку.

Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату. Період загострення виразкової хвороби шлунка і дванадцяти палої кишки, калькульозний холецистит. Дитячий вік.

Особливі застереження. У процесі лікування ГарбЕолом необхідні регулярні обстеження у лікаря, особливо при аденомі передміхурової залози та простатиті.

З обережністю призначают хворим з гемофілією або іншими захворюваннями зі схильністю до геморагій, а також особам, які приймають антикоагулянти (варфарин, аценокумарол), оскільки препарат має незначну антитромботичну активність. У таких пацієнтів необхідно проводити лабораторний контроль параметрів згортання крові з певними інтервалами (зазвичай кожні 2-3 місяці). Рекомендується припинити застосування препарату мінімум за 4 дні до проведення оперативних втручань.

З обережністю слід застосовувати препарат пацієнтам, які мають жовчокам’яну хворобу.

При запально-дегенеративних процесах слизової оболонки верхніх відділів ШКТ необхідно під

час прийому розкушувати капсули.

Застосування у період вагітності або годування груддю. У зв’язку з відсутністю клінічних даних про ефективність і безпеку застосування препарату у період вагітності або годування груддю препарат не рекомендують назначати в ці періоди.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні авто транспортом або роботі з іншими механізмами. Даних щодо впливу препарату на здатність керувати автомобілем або працювати зі складними механізмами немає.

Діти. Клінічні дані про ефективність і безпеку застосування препарату у дітей відсутні.

Спосіб застосування та дози. Препарат призначають дорослим внутрішньо, за 30 хвилин до їди, запивають невеликою кількістю рідини. При доброякісній гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ) та простатиті – по 2 капсули 3 рази на добу. При гіперліпідемії – по 1-2 капсули 3 рази на добу. Лікування проводять протягом 5 місяців. Для профілактики атеросклерозу, зниження фертильності сперми – по 1-2 капсули 2-3 рази на добу. Курс лікування – 6 місяців. Через 2 тижні перерви курс можна повторити.

В інших випадках доза і тривалість прийому препарату встановлюється лікарем індивідуально.

Передозування.

При одноразовому прийомі великої кількості препарату можливі диспептичні розлади (нудота, діарея). Вказані явища минають самостійно при відміні препарату або зниженні дози.

Побічні ефекти. У поодиноких випадках можливі диспептичні розлади, у осіб з підвищеною чутливістю можлива алергічна реакція.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Препарат сумісний з іншими гіполіпідемічними засобами. Препарат не призначають у поєднанні з антацидами, блокаторами Н2-гіста мінових рецепторів, препаратами вісмуту, блокаторами про тонового насоса.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці, при температурі від 8 оС до 15 º С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 10 капсул у блістері, по 6 блістерів у пачці.

По 10 капсул у блістері; по 3 блістери у пачці.

Категорія відпуску. Без рецепта.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus