Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиХоспідермін

“Лізоформ Др. Ханс Роземанн ГмбХ, Німеччина


Інструкція


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: прозора помаранчева рідина;

склад: 100 г розчину містять етанолу денатурованого 40 г, калію тіоціанату 3 г, 5-хлор-2-гідроксибензольної кислоти 0,1 г;

допоміжні речовини: барвники Е 124, Е 110, стабілізатор, вода.

Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Антисептичні та дезінфікційні засоби. Код АТС D08А Х 10.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Препарат має бактерицидну, фунгіцидну дію, має активність щодо мікобактерій, інактивує віруси, у тому числі ВІЛ, вірус гепатиту В. Знижує кількість транзиторної мікрофлори шкіри за 30 сек у 100 тисяч разів. Високоефективний проти резидентної мікрофлори шкіри, чим забезпечує якісну хірургічну антисептику шкіри. Високоякісна дія в присутності білка, сироватки, крові.

Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Обробка шкіри та рук, антисептика і позначення операційного поля, а також обробка операційних швів, антисептична обробки шкіри при інвазійних методах діагностики та лікування.

Спосіб застосування та дози. Хоспідермін призначається для зовнішнього застосування в нерозведеному вигляді.

Хірургічна антисептика рук медичного персоналу спрямована проти набутої патогенної мікрофлори (транзиторна флора) і проти звичайних для шкіри мікробів (резидент на флора).

Перед застосуванням препарату треба вимити руки та просушити їх за допомогою одноразової серветки. Протягом 4 хв втирати Хоспідермін порціями в сухі руки й передпліччя, в кількості мінімум 10 мл, підтримуючи шкіру зволоженою препаратом протягом усього часу обробки.

Антисептична обробка шкіри пацієнта полягає в тому, що поверхня, яка потребує обробки, повністю змочується Хоспідерміном та висушується. Експозиція не менше 15 сек, для шкіри багатої на сальні залози, – не менше 10 хв.

Побічна дія. Не встановлена.

Протипоказання. Немає.

Передозування. Не спостерігалось.

Особливості застосування. Не застосовувати для антисептики слизових оболонок, не допускати потрапляння в очі. При випадковому потраплянні на слизові оболонки або в очі промити їх великою кількістю проточної води.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не встановлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі 5 - 30°С якнайдалі від джерел відкритого вогню. Термін придатності – 3 роки.

Умови відпуску. Без рецепта.

Упаковка. По 250 мл у пластикових флаконах з розпилювачем та по 1 000 мл у пластикових флаконах.

Виробник. “Лізоформ Др. Ханс Роземанн ГмбХ”, Німеччина.

Адреса. 12247 м. Берлін, вул. Кайзер-Вільгем-Штрассе, 133.

В Україні – ЗАТ “Лізоформ”.

01014 м. Київ, вул. К. Білокур,10/15.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus