Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Ліки та препаратиІмуноплюс

ЗАТ “Київський вітамінний завод”. Україна


Інструкція


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: таблетки круглої форми з двоопуклою поверхнею від блідого жовто-коричневого до коричневого кольору з вкрапленнями;

склад: 1 таблетка містить ехінацеї пурпурової віджатого соку сухого 0,1 г (100 мг);

допоміжні речовини: аеросил, сорбітол, магнію стеарат.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Імуностимулятори. Ехінацея. Код АТС L03А Х 14 **.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Рослинний біогенний стимулятор, який надає імуномодулюючу і протизапальну дію, стимулює кістково-мозкове кровотворення, внаслідок чого збільшується число лейкоцитів і клітин РЕС селезінки. Активує переважно клітинний імунітет, стимулює фагоцитарну активність макрофагів і хемотаксис гранулоцитів, сприяє вивільненню цитокінів, збільшує продукцію інтерлейкіну-1 макрофагами, прискорює трансформацію B-лімфоцитів у плазматичні клітини, підсилює антитіло утворення і T-хелперну активність. Підвищує неспецифічну резистентність організму (у т. ч. до збудників грипу і герпесу).

Фармакокінетика. Добре всмоктується в травному тракті. Виводитися з сечею і калом.

Показання для застосування. Гострі інфекційні та септичні захворювання. У складі комбінованої терапії при частих рецидивах інфекційних захворювань дихальних та сечових шляхів.

З профілактичною метою при знижені імунітету, перших ознаках ГРВІ, тривалому застосуванні антибіотиків.

Спосіб застосування та дози. Внутрішньо, час прийому препарату не залежить від часу прийому їжі. Дорослим та дітям старше 12 років призначають по 1 таблетці (100 мг) 2 рази на добу. Максимальна добова доза – 4 таблетки (400 мг) на добу.

Дітям від 4 років до 12 років – по 1 таблетці (100 мг) на добу. Максимальна добова доза для цієї вікової групи – 1 таблетка (100 мг) на добу.

Тривалість лікування – 10 днів при прийманні препарату кожного дня або 20 днів прийманні препарату через день. Максимальна тривалість прийому препарату не повинна перевищувати 8 тижнів.

Побічна дія. Алергічні реакції: висипання на шкірі, свербіж, ангіо невротичний набряк обличчя, задишка, запаморочення, зниження артеріального тиску.

Протипоказання. Гіпер чутливість до препарату або інших складно квіткових рослин (ромашка лікарська, календула лікарська, кульбаба тощо), туберкульоз, лейкоз, ревматизм, системні захворювання сполучної тканини (колагенози), розсіяний склероз та інші ауто-імунні захворювання, СНІД, ВІЛ-інфекції, періоди вагітності та годування груддю, дитячий вік до 4 років.

Передозування. Симптоми: нудота, блювання, диспепсія, безсоння, підвищена збудливість нервової системи.

Лікування: терапія симптоматична.

Особливості застосування. З обережністю призначають хворим на цукровий діабет (1 таблетка містить 570 мг сорбітолу, що відповідає 0,05 ХО).

З обережністю призначають пацієнтам із вродженою чутливістю до фруктози.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Несумісний з імунодепресантами.

Умови та термін зберігання. У сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 оС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Термін придатності – 2 роки.

Умови відпуску. Без рецепта.

Упаковка. По 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці; по 2 контурні чарункові упаковки в пачці.

Виробник. ЗАТ Київський вітамінний завод.

Адреса. 04073, Україна, м. Київ, вул. Копилівська, 38. Web-сайт: www.vitamin.com.ua
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus