Хребет, суглоби і сухожилля мають певний термін служби, однак його можна продовжити
"Гарантійний термін" служби хребта людини
Як це зробити, розповів мануальний терапевт Андрій Кабичкін.
За його словами, проблеми зазвичай починаються після 35 років. Це обумовлено фізіологічними процесами в організмі, під час яких погіршується кровообіг, порушуються обмінні процеси, а також накопичуються різні токсини, пояснив лікар.
"Гарантійний термін" наших сухожиль, хрящів, суглобів і хребта - це 35-45 років. У різних людей термін відрізняється. Після цього "гарантійного періоду" у людей починаються проблеми з хребтом і суглобами », - попередив лікар.
Щоб продовжити цей «термін служби», необхідно навчитися правильно розподіляти навантаження на хребет протягом дня. Наприклад, якщо людина працює стоячи, то навантаження на хребет підвищене, якщо сидить - знижена. Однак в останньому випадку має значення, як саме людина сидить, зазначив Кабичкін. Він пояснив, що через неправильне положення за робочим столом навантаження на кістковий каркас не завжди оптимальний. В результаті положення тіла для хребта, стоп і суглобів стає некомфортним.
Лікар додав, що тривале статичне напруження викликає спазм мускулатури. Якщо прийняти комфортне для хребта положення тіла можливості немає, потрібно періодично міняти позу, а також робити невеликі перерви через кожні 40 хвилин. У ці періоди варто присвятити кілька хвилин виробничої гімнастики, порадив Кабичкін.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чи можна гуляти дитині з температурою?
Як полегшити коліки в новонародженого?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою