Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби
Жовтяниця вагітних

Категорія: 

Жовтяниця вагітних - рідкісна форма токсикозу вагітних, яка може виникати як у першій, так і в другій половині вагітності. Проявляється жовтим забарвленням склер і шкіри, свербінням. Вважають, що розвиткові жовтяниці вагітних сприяють попередні захворювання печінки (різноманітні форми гепатиту, жовчнокам'яна хвороба, інфекційний мононуклеоз, лептоспіроз та ін.). Від цих хвороб і слід диференціювати жовтяницю вагітних, залучаючи до обстеження жінки інфекціоніста і терапевта.

Дуже рідко спостерігається перехід жовтяниці вагітних у гостру жовту дистрофію печінки. При цій формі токсикозу вагітних, крім жовтяниці, є ознаки загальної інтоксикації з блюванням, судомами і комою, що закінчується смертю.

Лікування грунтується на тих самих засадах, що й лікування хворих на гепатит. Найважливішим є своєчасне прийняття рішення про переривання вагітності заради життя вагітної.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus