Деякі поради можуть допомогти впоратись із залежністю від солодкого.
Боротьба із залежністю від солодощів
При надлишку цукру в раціоні ми будемо "пухнути", але все одно залишатимемося голодними. Більше цукру – більший ризик набрати вагу та зірвати нормальний обмін речовин.
Позбутися цукрової залежності можна. Потрібно дотримуватися кількох правил. На перший погляд, це буде складно. Однак насправді все не так страшно.
Перше, що потрібно зробити, — відмовитись від споживання "рідкого цукру" (кава, солодкий чай, соки, компоти). Рідкі форми цукру набагато гірші, ніж тверда їжа з цукром або борошном. Солодкі напої несуть цукор прямо до печінки.
Друга важлива умова – насичення раціону білками. Вони повинні бути в кожному прийомі їжі. Білки дадуть тривале відчуття насичення.
Крім білків, важлива наявність жирів. І це не обов'язково сало. Це можуть бути навіть горіхи з насінням. Так, у них також містяться жири, які не дозволять зірватися на споживання цукру.
Заздалегідь продумуйте своє меню, щоб у випадку, коли сильно зголоднієте, ви не наїлися шкідливої їжі. Робіть домашні напівфабрикати, які в екстреній ситуації зможете перетворити на повноцінний обід.
Добре, якщо у вас під рукою завжди буде корисний перекус у вигляді жмені горіхів, насіння, ягід або овочів.
Якщо вибираєте десерти, то віддавайте перевагу тим, у складі яких немає цукру. Як варіант: салат із фруктів, смузі зі свіжих або заморожених ягід, фруктові чипси.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що не можна забороняти дітям?
3 грубі помилки, які руйнують авторитет мами в очах дитини
Тушковане куряче філе з гарбузом в сметанному соусі