Хоча б 1-2 рази на тиждень у вашому раціоні повинні бути супи, тому що вони покращують травлення, стимулюють обмін речовин і надовго залишають відчуття ситості.
Сочевичний суп
Перші страви повинні містити мінімум простих вуглеводів і мати хороший білковий та амінокислотний склад. В раціон частіше варто додавати сочевичний суп, збагачуючи його тваринним білком, наприклад, м’ясом. Можна навіть копченис, якщо воно натуральне, без різних шкідливих добавок.
Варто зазначити, що сочевиця входить до списку суперфудів, тому що містить у своєму складі багато вітамінів, мінералів та натуральних антиоксидантів. Високий вміст клітковини та низький глікемічний індекс робить її допустимою у харчуванні діабетиків. Крім того, сочевий суп зміцнює імунну систему, допомагає нормалізувати тиск і живить організм енергією. На другому місці за корисністю опинився овочевий суп на м'ясному бульйоні.
Для його приготування можна використовувати як свіжі, так і заморожені овочі, наприклад, квасолю стручкову, кабачки, корінь селери. А ще замість м'яса до супу можна додати рибу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Шкідливі гігієнічні звички, до яких ми привчаємо дітей
Чому діти не сплять ночами?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою